Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

E

esn.17

Forum Okuru
Nişanlımla sürtünmeli ilişki yaşadık zevk suyu vajina bölgeme geldi çok ıslandğımı hissettim boşalma olmadı ilişkiden 11 gün sonra adet oldum yinede korkuyorum sizce hamilemiyim
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Öncelikle zevk suyuyla gebe kalma olasılığının düşük ama imkansız olmadığını belirtelim. Verdiğiniz bilgilere göre şüpheli ilişki sonrası mensiniz gerçekleşmiş bu durum da gebe olmadığınızı söyleyebiliriz.
 
T

Trcasper

Forum Okuru
Merhaba lütfen yardım edin nişanlımla suda iliskiye girdik vajina icine bosaldı hamile kalma riskim nedir lütfen acil
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Havuz , küvet , deniz gibi yerlerde ; Vajina içine boşalma olduysa gebe kalma olasılığı vardır. Sperm doğrudan vajinaya girdiği için dölleme yeteneğiniz kaybetmez. Adetiniz de gecikme olursa test yaparsınız.
 
Y

Yoncasaa

Forum Okuru
Merhaba erkek arkadaşım peçeteye boşaldı ama sonra ıslak mendille temizledi bi kaç dk sonra tekrar yakınlaşma oldu ve organlarımız yakın temas oldu bu durumda hamilelik söz konusu olabilir mi? Hiç bi şekilde üzerine veya yakına boşalma olmadı ama yinede kalmış olabilir mi Yada zevk suyu geldiyse o an mümkün mü hamilelik adet zamanım 1 hafta öne geldi bi kaç aydır sadece tarih değişti ama adet görüyorum bazen adet görüp hamile olduğunu anlamayanlar oluyor diye haberler oluyor ya korkuyorum :( :(
 

Spiderxcr

Yeni Üye
Üye
Kız arkadaşımla ilişkiye girdik ama korumasızdık biraz yaptıktan sonra çıkardık ve dışarda devam ettik şuan mide bulantısı var ve ben miden bulanıyor mu dediğimde mide bulantısı oluşuyor psikolojik mi sizce ?
 
S

Spermyüs44

Forum Okuru
İyi günler bir şey sormak istiyorum kız arkadaşımla ilişkiye girdik fakat zevk suyu ve normal boşaldıktan sonra ilişkiye girdik hiç sıvı yoktu ve ilişkide bende oda hiç boşalmadık hamile kalınır mı?
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İyi günler bir şey sormak istiyorum kız arkadaşımla ilişkiye girdik fakat zevk suyu ve normal boşaldıktan sonra ilişkiye girdik hiç sıvı yoktu ve ilişkide bende oda hiç boşalmadık hamile kalınır mı?
Normal boşaldıktan sonra ilişkiye girdiniz ama sperm denilen şey gözle görünmeyecek kadar küçük ve penisinizde öyle ya da böyle kalmıştır. dolayısı ile hamilelik riski var tedbiren lütfen ertesi gün hapı kullanınız.
 
F

Freddy

Forum Okuru
Merhaba ben 50 gün önce doğum yaptım 27 gün sonra kanamam kesildi 30. Gün eşimle ilişkiye girdik geri çekilme yoluyla oldu ve 5 gün sonra az miktarda kanamam geldi bazı gebelik belirtileri taşıdığımdan endişelendim sizce gebelik mümkünmüdür vajinal akıntı ve baş dönmesi var adet olmadan gebelik olabilir mi?
 
H

hasann

Forum Okuru
Kiz arkadsimin adeti martin 12sinde basladi. Biz iliskiye surtunme ile 22 martta yaptik zevk suyu vajinaya temas etti. Ama arada pecete ile sildik. Sonra ben vucuduna temas etmeden bosaldim. 5 dakika sonrada tekrar surtunme ile iliski yasadik. Adeti gecikti hamilelik riski varmi?
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir. Verdiğiniz bilgilere göre gebelik olasılığı düşükte olsa imkansız değildir. Partnerinizin adet gecikmesi mevcut bu durum da gebelik testi yapması faydasına olacaktır.
 
A

Asliasliasli

Forum Okuru
Korunmasız her ilişki gebelik açısın dan risktir. Partnerinizin mensinde gecikme olursa test yapsın.
Merhaba ben adetimin ilk günü qlairista doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Ek korunmaya gerek var mı? Kullanma kilavuzunda ilk 9 gün ek koruma kullanın yazıyor ama yinede bir bilene danışmak istedim
 
F

Fatik

Forum Okuru
Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama kızlıpım bozulmadı sadece erkek arkadaşım zevke gelemsi için ve beni zevke getiröesi için sürtünme oldu boşalma olarak ise göyüs üzerime boşalma oldu çok korkuyorum hamile kalmaktan sizce bu şekilde kalır mıyım ilişkiden bi kaç gün sonra doğum kontrol hapı kullandım ve halada devam ridyorum
 
F

fatma|-|zehra

Forum Okuru
sevgilimle ilişkiye girdik içime boşalmadı ama bu ay adetim 9 gün gecikti tüm belirtiler var ama olmadım hamilemiyim yoksa stres dolayısıyla gecikmiş midir ?
 
Üst