Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Selamlar,

Tam bir birleşme ve ejakülasyon olmadan gebe kalma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Fakat zevk suyuyla bile gebe kalınabilir. Bu ihtimal düşük olsa da imkansız değildir. Cinsel yönden aktif bireylere gebelik istenmiyorsa uygun bir korunma yöntemi tercih etmelerini öneriyoruz.

1 ay önce ameliyat oldum 3 aylik evliyim vajinismus hastaligi varmis orayi 2 cm actilar ve kizlik zarimi ordan kestiler henüz denemedik halada korkuyorum acilcasi acimasindan.. cocuk olsun cok istiyoruz eşim vajina girisine bosaliyor 15 dakika öylelikle bekliyorum.. sizce hamile kalirmiyim cok istiyoruzz cok :(

Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre gebe kalmak mümkün.Gebe kalmadan önce vajinusmus korkusunu yenmeye çalışın.Gebe kaldıktan sonra birlikteliği sağlamak daha zor olabilir.

erkek arkadaşımla ilişkiye girdik boşalacağı zaman çıktı karnıma boşaldı ama sonra vajinamdan sperm aktığını gördüm biraz kaçmış hamile kalırmıyım adetime 6 gün var test yapsam çıkarmı??

Geri çekme yöntemi gebelikten % 100 korumaz bu nedenle gebe kalmanın mümkün olduğunu belirtelim. Mensiniz de gecikme olursa gebelik testi yapabilirsiniz. .

Bişe sormak istiyorum erkek arkadaşımla ilişkiye girdim hemen hemen 14 gündür adet olmuyorum ama mide bulantısı yok iştahsızlık yok ayrıca içimede boşalmadı hamile kalır mıyım ?

merhaba. erkek arkadaşımla sevişirken penisinin ucunu vajinama soktuk kısa bi süre sonra çıkardık, bundan 3-4 dakika sonra üzerime boşaldı vajinaya gelmedi, bakireydim ama bundan sonra külodumda bir miktar kan gördüm, kızlık zarım bozulmuş mudur? kanama 2 gündür az miktarda devam ediyor. 30 saat kadar sonra ella adlı haptan içtim hamile kalma riskim var mı?

Merhaba kız arkadaşımla 2 hafta önce prezervatif kullanarak sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama vajinal birleşme olmadı bi ara prezervatifin sıyrıldığını hissettim ucundayken kendimi çektim boşalma gibi bi durum söz konusu olmadı ancak 1 haftadır midesinin bulandığını ve başının döndüğünü idda ediyor ama ilişkiden 1 hafta sonrada adet gördü 3gün sürmüş sizce hamile kalmış olabilirmi

Partnerinizin birliktelik sonrası mensi gerçekleşmiş. Bu durum da gebelik söz konusu değil. Kuşkunuzu gidermek adına partnerinize test yapmasını söyleyin.

Bişe sormak istiyorum erkek arkadaşımla ilişkiye girdim hemen hemen 14 gündür adet olmuyorum ama mide bulantısı yok iştahsızlık yok ayrıca içimede boşalmadı hamile kalır mıyım ?

Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Ejakülasyon olmadan zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. Gebe olup olmadığınızı test yaparak öğrenebilirsiniz.

Geri