Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Sevgilimle seviştim cinsel organlar birbirine temas etti ve hasta olmuyorum 1.5-2 haftadır... Yardımcı olun nolur

Sevgilimle seviştim cinsel organlar birbirine temas etti ve hasta olmuyorum 1.5-2 haftadır... Yardımcı olun nolur[/QUOT

2 haftadır gecikmeniz varsa neden gebelik testi yapmadınız ? İlişki esnasında temas olmuş ,zevk suyu nadirde olsa sperm içerebiliyor gebe kalma olasılığı düşükte olsa imkansız değil. Gecikmeniz için test yapın.

Sevgilimle ustumuz giyinik sevistik elledim pantolondan birsey oluemu hamile kalinirmi

Selamlar sevgili James, Hayır böyle bir şekilde hamile kalma ihtimali yok sevgilinizin. Tam birleşme olacak ta mboşalma olacak ve sevgilinizin de üstüne üstlük yumurtladığı zamana denk gelecek. Pantolon üstünden birşey olmaz :)

Selamlar sevgili James, Hayır böyle bir şekilde hamile kalma ihtimali yok sevgilinizin. Tam birleşme olacak ta mboşalma olacak ve sevgilinizin de üstüne üstlük yumurtladığı zamana denk gelecek. Pantolon üstünden birşey olmaz :)
Ya birşey dicem pantolondan seviştik karni agriyor kusma meydana geliyor gaz var midesinde geğiriyor bazen sabah kalkarken islaklik oluyormuş gastrit dedi doktor sadece karnini ellemis gastrit var demis ama biz yinede korkuyoruz hamile olmasindan bunada bir cevap verebilirmisiniz ?

Ya birşey dicem pantolondan seviştik karni agriyor kusma meydana geliyor gaz var midesinde geğiriyor bazen sabah kalkarken islaklik oluyormuş gastrit dedi doktor sadece karnini ellemis gastrit var demis ama biz yinede korkuyoruz hamile olmasindan bunada bir cevap verebilirmisiniz ?

Üzeriniz giyinikken ejakülasyon olmadan gebelik söz konusu olmaz. Verdiğimiz yanıtlar sizi tatmin etmiyorsa gebelik testi yapın.

Sürtünme oldu sadece iki hafta sonra adet oldum yani adet dönemimdi adet olduktan sonra hiçbirşy yaşamadım hamilelik olmaz dimi

Hamilelik yok merak etme sürtünme yoluyla hamile kalınmaz spermlerin bir şekilde vajina içine girmesi gerekiyor sizin durumunuzda bu söz konusu olmadığı için hamilelik şüphesi bile yok ;)

Geri