Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
Z

zubeydeblksr

Forum Okuru
erkek arkadaşımla ilişkiye girdik boşalmadı ama zevk suyu geldi adetim 1 gün gecikti nasıl hamile olduğumu anlarım

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risk oluşturur. Ejakülasyon olmadan da zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. İhtimal düşüktür ama imkansız değildir. Bir günlük gecikmeniz var gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

E

Elifsena123

Forum Okuru
Sevgilimle prezervatif korumasıyla ve sürtünme yoluyla ilişki yaşadık içeri girme olmadı ama boşalma sırasında prezervatif yırtıldı yırtıldığını farkettiği an geri çekildi bütün sıvı yatağa gelmişti bu durum da bi hamilelik söz konusu olabilir mi ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Cinsel organınızla herhangi bir temas gerçekleşmedi ise gebelik söz konusu olmaz..

B

Burakseri

Forum Okuru
Sevgilimle ilişkiye girdik korunmadık fakat içieri boşalma olmadı karın bölgesine oldu aradan 24 saat geçti doğum kontrol hapı kullanıldı hamile kalınır mı ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Doğum kontrol hapı gelişi güzel kullanılmaz. Düzenli olarak alındığı zaman etkili olur. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir.Ejakülasyon olmasa dahi zevk suyuyla düşük ihtimalde olsa gebe kalma riski vardır. Beklediğiniz döneminizde gecikme olursa test yapınız.

S

snejider

Forum Okuru
Sevgilimle surtunme yoluyla beraber olduk, prezervativ kulandik,sevgilim ustumdeyken prezervativin yukariya dogru siyrildigini gordum,nerdeyce uca kadar gitmisti,bosalma olmadi, ama zevk suyu vardi prezervativte, acaba prezervativin siyrildigi bolgede zevk suyu kalip, sevgilimin cinsel organina degip, hamile kalma durumu ne kadardir?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Zevk suyuyla gebe kalma olasılığı son derece düşüktür fakat imkansız değildir. Mensiniz gecikirse tedbir amaçlı gebelik testi yapın.

A

Akbis

Forum Okuru
Merhabalar erkek arkadaşımla seviştik bosalması geldigi sırada kendini çekti boşaldi ve banyoda kendini temizledi.. boşladıktan bir buçuk sonra tekrar sevistik ama temas çok yakından oldu çamaşırlarımizi indirdik vajina ile penis surtulmesi yaptık zevk suyu boşalma vs hissetmedim üstelik adetimin 3. Günü Erkek arkadaşımda bosalma zevk suyu gelmediğine çok emin sizce hamile kalma durumum var mı? ???

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Münasebet esnasında zevk suyu , sperm olmadıysa hamile kalmazsınız. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

C

Celalettin

Forum Okuru
Arkadaslar merhaba. Kiz arkadasimla sevisme esnasinda cinsel organimi onun vajinasinin icine hafif girdirdim ama cok az. Sonra bosalacagimi anlayinca hemen geri cekip disari bosaldim. Hamilelik riski olusur mu ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Korunmasız her cinsi münasebet gebe kalma açısından risk oluşturur. Tam bir birleşme olmasa da ejakülasyon gerçekleşmese de zevk suyuyla gebe kalmak mümkün. İhtimal düşükte olsa imkansız değildir. Partnerinizin mensinde gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapsın.

B

brrinml

Forum Okuru
27 yasindayim sevgilimle 1 ay once birlikte oldum hic bir sekilde ice bosalma olmadi ama adetim 16 gun gecti kac kere test yaptim negatif cikti neden olabilir hamile olabilir miyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir, bir çok koşul adet gecikmesine katkıda bulunabilir. Bir kadın doğum uzmanına görünerek adet gecikmenizin nedenini öğrenebilirsiniz.

H

Hilays

Forum Okuru
Merhabalar, yaklaşık 2 hafta önce sevgilimle sürtünme ile birliktelik yaşadık. Benim üzerimde iç çamaşırı vardı onda bir şey yoktu. Kovboy pozisyonundaydım. Hiçbir şekilde üzerime boşalma olmadı eminim. Fakat zevk suyunun gelip gelmediğinden emin değilim ama bir ıslaklık hissetmedim yardımcı olur musun çok korkuyorum uykularım kaçtı resmen :( reglime 1 hafta kaldı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Zevk suyuyla gebe kalma olsalığı son derece düşüktür gebe olduğunuzu sanmıyorum. Fakat adetinizde gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapın.

M

Merveeyys

Forum Okuru
1 dk bile sürmeyen bir cinsel organların değmesi olayi yaşadım. Korkudan gidip hemen ertesi gün hapi aldim ve yarım saat icinde içtim hamile kalır mıyım?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merveeyys' Alıntı:
1 dk bile sürmeyen bir cinsel organların değmesi olayi yaşadım. Korkudan gidip hemen ertesi gün hapi aldim ve yarım saat icinde içtim hamile kalır mıyım?
Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz yoktur..Fakat ilişkinin süresi ne olursa olsun ejakülasyon olmadan zevk suyuyla gebe kalma ihtimali vardır. Olasılık düşükte olsa imkansız değildir.

Z

Zehra12

Yeni Üye
Üye
Merhaba ben 2 hafta once erkek arkadasimla yakınlastım. Toplamda 3 kez bosalma oldu ama her seferinde banyo yaptı sabunla yikadigini falan soyledi. Aralarinda yarim saat sure vardi. Ilk ikisinde uzerime bosalmadi bir temas da olmadi ama sonuncusunda bosalmadan once cinsel organlarımızda temas oldu. Bosaldiginda temas halinde degildik. Hamile kalabilir miyim boyle bir durumda? (Reglim duzensiz oldugundan gecikmesi normal bazen 2 ayda bir oluyorum)

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz yok.. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.