Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Hamilelik riski kesinlik yok rahat edebilirsin heleki adet dönemin de oluşan birleşme neticesinde böyle birşey söz konusu olamaz

Merhaba, Ters ilişki ile hamile kalma olasılığı yoktur. Anüs bölgesinde üreme gerçekleşmez. Ejakülasyon sonrası anüsten sızan meni vajina içine sızma yaparsa (spermler canlıysa) gebe kalma olasılığı düşükte olsa vardır. Döneminiz de gecikme olursa tedbir amaçlı test yapabilirsiniz.

3 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama arka dan ve adetimin 2. Günüydü ve ben çok korkuyorum hamile kalırım diye anusume veya vajinama buluştu mi tam emin değilim hissetmedim yani lütfen bana yardım edin hamile Kalır mıyım

Korkma hamile degilsindir.regl i ken birlesme seni hamile birakmaz.ustelik anal birlesme diyorsun. Ama sana tavsiyem bu iki durumda birlesmekten sakınmalısın.

3 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama arka dan ve adetimin 2. Günüydü ve ben çok korkuyorum hamile kalırım diye anusume veya vajinama buluştu mi tam emin değilim hissetmedim yani lütfen bana yardım edin hamile Kalır mıyım

Merhaba, mens dönemin de bu tür bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Sorunuza dair detaylı bilgiler için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

zevk suyu hafif vajinanın girişe dogru deyse bile sorun olmaz dimi arkadaslar sonusda vajınanın ıcıne tam girilmedi yardım

SLM İLİŞKİDE BOŞALMA OLDU ELİM SPERME DEĞDİ PEÇETEYLE SİLDİM TUVALETE GİTTİM VAJİNAMA DEĞDİ BÖYLE HAMİLE KALAN VARMI??

Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız yok . Gebe kalmak için bir çok koşulun uygun olması gerekmektedir. Şüphenizi gidermek adına varsa mensiniz de gecikme test yapın.

Merhaba, nereden soracagimi bulamadigim için buraya yazıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Ben erkek arkadaşım ile ilişkiye girdim fakat ilk kez olduğu için fazla agridan tam ilişkiye giremedik kendisi bosalmadi da ama temas da bulunduk fakat tam olarak girme gerçekleşmedi yine de denesek de. Sizce hamile kalma riskim var mı?

Canım bence yapma cünkü belli olmaz tam girebilir o anki zevkle hissetmezsin ve bosalma gerçekleşebilir her durumu düşünmen lazım

Geri