Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama kızlıpım bozulmadı sadece erkek arkadaşım zevke gelemsi için ve beni zevke getiröesi için sürtünme oldu boşalma olarak ise göyüs üzerime boşalma oldu çok korkuyorum hamile kalmaktan sizce bu şekilde kalır mıyım ilişkiden bi kaç gün sonra doğum kontrol hapı kullandım ve halada devam ridyorum

sevgilimle ilişkiye girdik içime boşalmadı ama bu ay adetim 9 gün gecikti tüm belirtiler var ama olmadım hamilemiyim yoksa stres dolayısıyla gecikmiş midir ?

Erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasadik. Ic camasirlarimiz vardi. Vajina icine veya cevresine bosalma olmadi . vajinayla temas bile olmadi bosaldiktan sonra peceteyle sildi ve islak mendille tekrar sildi sonrasinda anusle penis kisa sureli temas etti. 1 hafta adetim gecikti belirli araliklarla eczaneden aldigim testleri uyguladimm 4 unde de negatif cikti. Hamile olma riskim varmidir ?

Verdiğiniz bilgilere göre gebe olmadığınızı düşünüyorum. Test sonuçlarınız da gebe olmadığınızı gösteriyor. Adet gecikmeniz muhtemelen stres kaynaklı.

Erkek arkadaşımla bir ilişkim oldu. Sürtünme ile zevk suyu geldi bunun vajinaya gelip gelmediğinden emin değilim. Hamile kalır mıyım ? Çok korkuyorum

Kız arkadaşımla üst uste 3 kere iliski ye girdik ortalama yarim saat arayla prezervatif kullandım 3 de de dışardaı bosaldim ve fazla durmadım pezeratifte yırtılmadi kontrol ettim 3 unu de yalnız ereğli olmasına 1 hafta var veya 10 gun beni korkutan bu ve ayrildik onun ailevi sorunları yüzünden hep arkasndaym o. Ayri ama gebelik olurmu acaba

Geri