Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Selamlar, hayır hamile değilsiniz adet olmuşsunuz ikinci adetten bahsediyorsunuz heralde. İlişki yaşamadı iseniz ikinci adetinizin gecikmesi bi anlam ifade etmez yani kesinlikle hamile değilsiniz. Adeti geciktiren başka sebepler olabilir. Psikoloji ilaç kullanımı sevinç üzüntü vs vs ama hamile değilsiniz.
Bu koyu akintidan bi sey olmaz degil mi

Selamlar, hayır hamile değilsiniz adet olmuşsunuz ikinci adetten bahsediyorsunuz heralde. İlişki yaşamadı iseniz ikinci adetinizin gecikmesi bi anlam ifade etmez yani kesinlikle hamile değilsiniz. Adeti geciktiren başka sebepler olabilir. Psikoloji ilaç kullanımı sevinç üzüntü vs vs ama hamile değilsiniz.
Yok hayir baska iliski yasamadim akintidan dolayi ben cok uzuldum bi sey mi var diye o zaman endiselenmeme gerek yok bi de antibiyotik almistm agri kesici falan

Koyu akıntıdan hiç bir şey olmaz onun haricinde ilaç kullanımı adeti geciktirir hamile değilsin bir kaç güne adet olursun ;)

28 mayis ta iliski yasadim ice bosalma olmadi 2 haziranda adet gordum 6 gun surdu arkasindan koyu kahverengi akintim oldu 4 gun kadar daha sonra kesildi simdi 2 temmuz da adet gormem lazimdi adet gormedim hamile miyim ?

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş. + koyu renkli akıntı adet bitimi olan bir şey gebelikle ilgisi yok.Verdiğiniz bilgilere göre Gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş. + koyu renkli akıntı adet bitimi olan bir şey gebelikle ilgisi yok.Verdiğiniz bilgilere göre Gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.
Hala adet olmadim ben 2 gun gecikti olacak gibi de degil normal mi sizce duzenli cunku adetim gununde olur

Geri