Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Merhaba ben adetimin 3. Günü erkek arkadaşımla seviştik cinsel organlarimiz temas halindeydi lakin boşalma zevk suyu hissetmedim hamile durumu varmidir

Nişanlım bosalmadan önce temas halindeydik bosaldiginda herhangi bir temas yoktu. 1-2 dk temas halinde kaldik hamile kalma ihtimalim var midir sizce? 3 hafta falan gecti aradan gögüslerimde agrı başladı regl belirtisi olabilir ama onceden hic bu belirtiyi yasamamistim

Nişanlım bosalmadan önce temas halindeydik bosaldiginda herhangi bir temas yoktu. 1-2 dk temas halinde kaldik hamile kalma ihtimalim var midir sizce? 3 hafta falan gecti aradan gögüslerimde agrı başladı regl belirtisi olabilir ama onceden hic bu belirtiyi yasamamistim

Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısından risk oluşturur. Ejakülasyon olmasa dahi zevk suyuyla düşük ihtimalde olsa gebe kalmak mümkün. Gögüs ağrısı hem gebelikte hemde adet öncesi olabilir , bu nedenle belirtiler yanıltabilir. Beklenen döneminizde gecikme yaşarsanız test yapın.

Hamileligin ilk birkac ayinda her kadinda lekelenme olur mu? Lekelenme yoksa hamile olmadigimizi mi gosterir

Kız arkadaşımla vajinal yoldan ilişkiye girdim boşalcagım esnada geri çekip dışarı boşaltım penisimi temizlemeden 2. Kez devam ettik. Ve 2-3 gün boyunca birlikteydik günde 1 yada 2 kez birlikteligimiz oldu ama içeri boşalma olmadı hiç. Hamile kalma olasılıgı ne derecedir yardımcı olurmusunuz

Sevgilimle 2-3 gündür ilişkiye giriyoruz vajinal yoldan fakat içeri boşalma olmadı her defasında geri çekildim fakat bu süre zarfında 1. Kez dışarı boşaldıktan sonra penisimi temizlemeden devam ettigimde oldu hamile kalma olasıgı nedir

Boşalma olmadan da hamile kalınabiliyor. Benzer sorularda hep belirtiyoruz. Doğum kontrol yöntemi olmadan sağlanan birliktelikle gebe kalma olasılığı vardır. Partnerinizin döngüsünde gecikme olursa gebelik testi yapsın.

Geri