Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Sevgilimle bugün ilskiye girdik adettim içime bosalmadi ama ihtimali bile olsa hamile kalirmiym yani o farketmese bile içeri sıvı girmismdir

Sevgilimle bugün ilskiye girdik adettim içime bosalmadi ama ihtimali bile olsa hamile kalirmiym yani o farketmese bile içeri sıvı girmismdir

Selamlar adet olduğunuz zaman içinize tam anlamı ile boşalma olsa bile hamile kalamazsınız zira yumurtlama yapmamışsınız bilginiz olsun hamilelik asla olamaz.

Ben adetimden 5 gun sonra iliskiye girdim uzun surdu ama icime bosalmadi ve
temas olmadi sizce hamile kalirmiyim ?

Ben adetimden 5 gun sonra iliskiye girdim uzun surdu ama icime bosalmadi ve
temas olmadi sizce hamile kalirmiyim ?

Selamlar, temas olsa ve içinize üç kerede boşalsa bir şey olmaz hamile kalamazsınız. Hamile kalabilmeniz için yumurtalarınızın olgunlaşması yani gebeliğe elverişli ovülasyon yani yumurtlama döneminde olmanız gerekiyor.

İyi günler kız arkadaşımla ilişkiye girdik ancak boşalmadım , ardından p****n üzerinde meni gibi sıvı olduğunu gözlemledim , karşı taraftan ötürü olması mümkün mü

Birliktelik anında aşırı uyarımdan dolayı parnerinizden de zevk suyu gelmiş olabilir, ejekülasyon yakınsa zevk suyunuzda sperm görülebilir.

iliskiye girmedik boşalmadım ancak sevisme sirasinda yakin temasta bulunduk ve ıslandım cinsel bolgelerimiz birbirine temas etti bi sıkıntı olur mu cocuk olma riski var mı? Sevgilime de sorduğum zaman bi ilişkiye girmedik bişey olmaz dedi ve ayrıca bolca yıkadım

İlişki esnasında boşalma olmasada zevk suyuyla hamile kalmak mümkündür. İhtimal düşüktür fakat imkansız değildir. Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalacağınızı düşünmüyorum fakat döneminizde gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapın.

merhaba sevgililem seviştik sperm vajinanın üstüne geldi ve selpakla sildik hamile kalınırmı?

Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risk teşkil eder. Sperm vajinaya girerse gebelik söz konusu olabilir. Vajina üstüne boşalmayla gebe kalınmaz.

Geri