Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Gebelik söz konusu olabilir. Adete 9-10 gün kalada gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Adetinizde gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba adetim bittikten 2 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalmak istiyorum .ve adetime de daha çok hamile olup olmadığımı ne zaman öğrenebilirim

Adetim bittikten hemen sonra eşimle elişki yaşadık ve içime boşaldı Adetim olmasına daha çok var hamile olup olmadığımı nasıl anlarım

Adetim bittikten hemen sonra eşimle elişki yaşadık ve içime boşaldı Adetim olmasına daha çok var hamile olup olmadığımı nasıl anlarım

Bir daha ki adet döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca gebeliğin erken belirtileri için aşağıdaki yer alan linki ziyaret ediniz.

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır? Bu belirtilere göre hamilemiyim ?

Merhaba nisanlimla 3 gün önce sürtünme yoluyla iliski yaşadık içine girme vs olmadı dışarıya boşaldıktan 2 3 dakika sonra penisini tekrar vajinama sürttü. Hamile olma olasılığı nedir ?

Merhabalar emin olmak icin yaziyorum bundan 1 bucuk ay once iliskiye girdik iceriye bosalma olmadi aradan 1 kac hafta gectikten sonra adet oldum hamile kalirmiyim

Sevgilimle ilişkiye girdik tam girdik de sayılmaz aslında. Sadece başını sokmaya çalıştı. İki gün kanamam ve ağrım oldu şuan yok. Ve hamile kalmaktan korkuyorum. Boşalmadı yine de ihtimali var mı?

Boşalma olmadan zevk suyuyla gebe kalmak mümkün. İhtimal düşük ancak imkansız değildir. Cinsel yönden aktifseniz size uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulayın..

Geri