Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

sadece erkek boşalırsa hamile kalınır mı
azıcık spermle hamile kalınır mı
sürtünme ile hamile kalınır mı
zevk suyundan hamile kalınırmı
zevk suyundan hamilelik belirtileri
bir kere bosalinca hamile kalinirmi
yumurtlama döneminde zevk suyuyla hamile kalınırmı
vajina içine girmeden hamile kalınır mı

Kimsenin moralini bozmak istemem ama boşalma olmadan hamile kalınıyor. Bende boşalma olmadan hamile kalanlardanım. Nişanlıyım düğünüme bir ay var. Nişanlım biraz aceleci davrandı ve düğünümüzü beklemedi ilişkiye girdik. Kesinlikle boşalma olmadı ama çok yoğun zevk suyu vardı .İkimizde çok istekliydik ve benim doğurganlık günüme ilişki denk gelmiş. İlişkiden 15 gün sonra dat olmayınce test yaptım pozitif çıktı şok oldum.Nişanlım inanamadı ben boşalmadım nasıl hamile kalabilirsin dedi.İkimiz doktora gittik doktorda zevk suyuyla hamile kalnıcağını söyledi.Zevk suyunda sperm olabiliyormş. Aman dikkat edin kızlar benim başıma geldi sizin başınıza gelmesin. Kazasız belasız şu düğünü atlatsakta bu durum ortaya çıkmasa vallahi mahvolurum

Merhabalar emin olmak icin yaziyorum bundan 1 bucuk ay once iliskiye girdik iceriye bosalma olmadi iliski esnasinda cok az yani yok denecek sekilde kan geldi ve 1 kac hafta sonra adet oldum bittikten sonra 1 hafta kadar sonra ufak ufak kanamam devam etti ve bu donemde 1 kac kez migde bulantisi oldu yaklasik 1 hafta gibi surdu tam emin degilim ve bittikten sonra test yaptim negatif cikti bu donemlerde hamilelik kuskusu odugu icin sitres oldu adetim o yuzdenmi gecikmistir ve hamile kalirmiyik acil tesekkur ederim .

Merhaba ben bir çok kez ilişkiye girdim boşalacağı an kendini çekti ama yatağa fln sıvı bulaşmıştı ve 1hafta geçti bir kaç gündür iştahıma dur diyemiorum ve gögüs uçlarım oldukça büyüdü hasaslaştı geçen test yaptım negatif çıktı sizce hamile olabilirmiyim?

Merhaba ben bir çok kez ilişkiye girdim boşalacağı an kendini çekti ama yatağa fln sıvı bulaşmıştı ve 1hafta geçti bir kaç gündür iştahıma dur diyemiorum ve gögüs uçlarım oldukça büyüdü hasaslaştı geçen test yaptım negatif çıktı sizce hamile olabilirmiyim?

Selamlar Hayalxx, test negatif diyor ise negatiftir yani hamile olduğunuzu düşünmüyorum.

Merhabalar emin olmak icin yaziyorum bundan 1 bucuk ay once iliskiye girdik iceriye bosalma olmadi iliski esnasinda cok az yani yok denecek sekilde kan geldi ve 1 kac hafta sonra adet oldum bittikten sonra 1 hafta kadar sonra ufak ufak kanamam devam etti ve bu donemde 1 kac kez migde bulantisi oldu yaklasik 1 hafta gibi surdu tam emin degilim ve bittikten sonra test yaptim negatif cikti bu donemlerde hamilelik kuskusu odugu icin sitres oldu adetim o yuzdenmi gecikmistir ve hamile kalirmiyik acil tesekkur ederim .

Daha önce şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Bu ay mevcut gecikmeniz bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün.

sevgilimle ilişkiye girdik.Sevgilim içime boşalıcagı sırada vajinamdan cıkardı .Vajina kenarlarında biraz sperm vardı hamile kalırmıyım???

sevgilimle ilişkiye girdik.Sevgilim içime boşalıcagı sırada vajinamdan cıkardı .Vajina kenarlarında biraz sperm vardı hamile kalırmıyım???

Spermler vajina ağzından vajina içine sızarsa gebe kalırsınız. Hamile kalmak istemiyorsanız uygun bir doğum kontrol yöntemi tercih etmenizi öneriyorum. Hamile kalıp kalmadığınızı adet döneminizde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz.

yumurtlama döneminde ilişkiye girdik ama boşalma olmadı 5.ünde ella kullandım kasık ağrılarım vardı adtimi 1 ya da 2 gün gecikmeyle yaşadım önce çok yoğun kahverengi bişey geldi sonra normal adetimi oldum ama 5 gün gibi bişey sürdü ellayı kullandığuödan 25 gün geçti baş ağrım ve kasık ağrılarım var ruh halim çok değişik hamile kalma olasılığım var mı

yumurtlama döneminde ilişkiye girdik ama boşalma olmadı 5.ünde ella kullandım kasık ağrılarım vardı adtimi 1 ya da 2 gün gecikmeyle yaşadım önce çok yoğun kahverengi bişey geldi sonra normal adetimi oldum ama 5 gün gibi bişey sürdü ellayı kullandığuödan 25 gün geçti baş ağrım ve kasık ağrılarım var ruh halim çok değişik hamile kalma olasılığım var mı

Korunmasız ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değildir, gebe kalma kaygınız varsa gebelik testi yaparak durumu dışlayabilirsiniz.

bir ilişki yaşadım boşalma olurken hemen vajinamdan çıktı ama çok az sperm gördüm ve zevk suyu vardı bende hemen vajinamı yıkadım hamile kalırmıyım

Geri