Yumurtlama döneminde iç çamaşırı ile gebe kalabilirmiyim çok korkuyorum

A

Ayşegllll

Forum Okuru
Yumurtlama döneminde iç çamaşırı ile gebe kalabilirmiyim çok korkuyorum
Merhaba erkek arkadaşımdada bendede iç çamaşırı vardı ve yumurtlama günündeydim zevk suyu belki bi iki damla iç çamaşırıma gelmiş olabilir ve sadece göbeğime boşaldı sizce gebe olabilrmiyim kafayı yicem geceleride uyuyamıyorum yumurtlama gününde olduğu için bu şekilde iç çamaşırıyla hamile kalma riski varmıdır

Zevk suyu nadir olmakla birlikte sperm içerebilir , bu durumda doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişkiler de gebelikle sonuçlanabilir. Zevk suyu İç çamaşırınızdan vajinanıza sızarsa evet hamile kalma ihtimaliniz var. Yani burada çamaşırınızın kumaşı inceliği önemli, dantelli, tül çamaşırlardan zevk suyu, sperm daha kolay geçiyor. Adet döneminde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapın.

Yani benim iç çamaşırım ince değildi pamuklu iç çamaşırıydı ikimizdede iç çamaşırı olsa yine geçebilirmi zevk suyu çok korkuyorum adetimden 20 gün sonra oldu bu olay bide

Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz yok , ancak cinsel yönden aktifseniz ve gebelik planınız yoksa uygun bir doğum kontrol yöntemi ile korunmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca gebelik kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapabilirsiniz.

Yumurtlama gününe denk geldiği için korktum düşünmekten geceleri uyuyamıyorum bile sanki karnım şişti ve ağrıyor gibi geliyor adetimede 10 gün var merak ediyorum stres yapmayayım dimi bu şekilde gebelik olmaz dimi

Yumurtlama gününe denk geldiği için korktum düşünmekten geceleri uyuyamıyorum bile sanki karnım şişti ve ağrıyor gibi geliyor adetimede 10 gün var merak ediyorum stres yapmayayım dimi bu şekilde gebelik olmaz dimi

bencede hamile kalmazsın spermler çamaşırda yüzemez onlar için uygun bir ortam değil ama bundan sonra dikkatli ol .Adetine 3 gün kala gebelik testi yap için rahat etsin

Offf tekrar bişey sorucam ama adetimede şuan 4 yada 5 gün kaldı ama karnım çok ağrıyor sanki adet olucam gibi ve göğüslerim biraz acıyor bu adete yakın normal bişey mi yoksa ben psikolojik olarak gebelik belirtileri falan mi yaşıyorum kafayı yicem ya

Offf tekrar bişey sorucam ama adetimede şuan 4 yada 5 gün kaldı ama karnım çok ağrıyor sanki adet olucam gibi ve göğüslerim biraz acıyor bu adete yakın normal bişey mi yoksa ben psikolojik olarak gebelik belirtileri falan mi yaşıyorum kafayı yicem ya

Adete yakın gögüslerde hassasiyet, kasık ağrısı , şişkinlik gibi septomlar olur.Durumunuz normal . Daha önce belirttiğimiz gibi gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri