Yumurtlama döneminde sürtünme yaşayanlar

M

Melike1205

Forum Okuru
Yumurtlama döneminde sürtünme yaşayanlar
Yumurtlama ovülasyon döneminde sürtünme ile hamile kalınabilir mi ? Erkek arkadaşımla adetim başladıktan 14 sonra sürtünme ile ilişki yaşadık herhangi bir boşalma olmadı sırtıma boşaldı çok kafama takıyorum hamile miyim lütfen cevap verin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar yumurtlama döneminde sürtünme ile her halukarda hamilelik riski küçükte olsa var. Zevk sıvısında yaşayan canlı spermler mutlaka olur. Adetine daha var mı hiç gebelik test iyaptın mı ?

Selamlar yumurtlama döneminde sürtünme ile her halukarda hamilelik riski küçükte olsa var. Zevk sıvısında yaşayan canlı spermler mutlaka olur. Adetine daha var mı hiç gebelik test iyaptın mı ?
Adetime 4-5 gün var henüz bugun test yaptım fakat geçersiz çıktı bozuktu sanırım olay yaşanalı 10 gün oldu belirtileri varmış gibi hissediyorum pskilojik midir yani yüzde kaç bu olasılık çok fazla temas olmadı 1-2 dakika sadece tükürük vb vardı sürelki aklıma takılıyor

Aynı zamandaa anal ilişki de yaşandı fakat o ara azosilin diye bir antibiyotik kullanıyordum

İdrar yolu iltahabı için azosilin kullanmışsınızdır da. Yani beklemekten başka yapacak bir şey yok. Anal ilişkiyi geçin ondan gebelik oluşması sıfır da. Diğer şekilde sürtünmede var ben pek ihtimal vermiyorum yani yüzdeye vursak yüzde iki bile değildir hamile kalma riskiniz ama yinede risk var beklemekten başka yapacağınız bir şey yok malesef.

Geri