yumurtlama günü dışında hamile kalınır mı?

M

melissrt

Forum Okuru
yumurtlama günü dışında hamile kalınır mı?
merhaba @SadmiN bir sorum olacaktı. kadın yumurtlaması 24 saat canlı kalabildiği söyleniyor doktorlar tarafından ve araştırmalarıma göre. benim yumurtlama günümden 10 gün önce ve 10 gün sonra olmak üzere sürtünmeli ilişkim olmuştu hamilelik ihtimali olabilir mi yumurtlama günlerinden bu kadar uzaklıkta?

Merhabalar yumurtlama günü kadından kadına değişir standart bir hesaplama şekli olsa da bu sizde değişiklik gösterebilir yumurtlama günleri dışında da tabii ki hamile kalma ihtimaliniz var mı yar hamile kalmak istemiyor iseniz mutlak suretle korunma yöntemlerinden birini seçmek durumundasınız bu iş şansa bırakılacak bir şey değil

30 günde bir oluyorum adetimi bu ilişki denmez tabi ikimizde de pantolon falan vardı 10 gün önce ve 10 gün sonra oldu sonra da her zamankinden farklı baya yoğun kanamalıı adet oldum ama telaş yapıyorum hala

Türk toplumunda yaşayan kadınlar olarak maalesef bu cinsellik hususunda çok ama çok fazla bilgisiz dediğiniz şekilde hamilelik olma ihtimali hiçbir şekilde yok boşuna evham yapıyorsunuz hamile değilsiniz bu şekilde hamilelik olmanız mümkün değil asla

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için aslında kafama takmamıştım fakat o adetimi oldum bu ayki adetime bi kaç gün var fakat her ay olan belirtilerin hiçbiri yok o beni korkuttu adet belirtisi olmak zorunda mı her ay?

Bazen olur bazen olmaz ama vardır sizde de genelde stres olduğunda da bu hissiyat azalır yada siz fark etmezsiniz :)

Geri