Merhaba, mensin 2-3 gün sürmesi normaldir. Septomları psikolojik olarak hissedebilirsiniz . Kafanızdaki şüpheyi gidermek adına gebelik testi yapın.

Arkadaslar bi yardimci olun ya lutfen bu hafta sonu asilama olacagim ayin 25i fakat benim adet donemim bir kac gun sonrasi bu konu hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

Merhaba, doktorunuz aşılama yapmadan önce tüm sağlık bilgilerinizi alır, değerlendirir ona göre tedaviyi uygular. Hekiminiz son döneminizi gözden kaçırmış olabilir kendisini arayıp konu hakkında bilgilendirin ve en sağlıklı bilgiyi alın.

Yumurtalarim buyumesi zor oldugi icin bu kadar bekeldik ben ona adet gunum yaklasti hocam dedim ama onemli degil dedi benm aklim almadi o yuzden bi bilginiz var mi diye sormak istedim tesekkur ederim ilgilendiginiz icin ..

Merhaba arkadaşlar ben aşılama için pregon iğne kullanıyordum bugün 5.gunum bugun doktora gittim yumurtanın olduğunu ve çarşamba günü asilama yapılacağını söyledi bugün ilişki ve çatlama ignesi onerdi iliskiden sonra kalın yapıda hafif çizgi çizgi kanlı bi akıntı geldi sizce bu normal mi başına gelen var mi acaba yumurtam olduğu için mi öyle geldi yoksa yumurtam mi çatladı tedirgin oldum daha catlatma igne mi şimdi yapicam

Geri