eşim düzensiz adet görüyor ne zaman olduğunu adam akıllı hesaplayamıyoruz bir türlü tutturamıyoruz bu durumda ne yapmalıyız bize bir yardımcı olursanız seviniriz.. lütfen rica ediyoruz çok doktorlara gittik sizde kis var dediler bazıları da yo k dediler.. şaşırdık kaldık ne yapacağız.. gerçekten bize bir yardımcı olun

Merhaba, yumurtlama gününü bir kaç adımda belirleyebilirsiniz. En olay yolu belirteyim ; eczaneden yumurtlama kiti alın bu kitler eşinizin doğurganlık günlerini belirleyebilir. Hem tükürükten hemde idrardan yapılanları mevcut. Ayrıca yumurtlama gerçekleştiğinde bir takım belirtiler olur. Vereceğim linkteki konuları eşinize okutun . Bu bilgiler size yardımcı olacaktır.

Yumurtladığımı nasıl anlarım ? Yumurtlama belirtileri nelerdir ?

Adetim düzensiz yumurtlama günüm ne zaman ?

Yumurtlama belirtileri nelerdir ?

Slm bn 15 de oldum 19 ilişki yardım bel ve kasikasik ağrısı yaşıyorum sizce gebelik olacakmı lütfen cevap bekliyorum?

Slm bn 15 de oldum 19 ilişki yardım bel ve kasikasik ağrısı yaşıyorum sizce gebelik olacakmı lütfen cevap bekliyorum?

Selamlar Tülay, Bu tıbben mümkün değil yani 15 inde adet olmuşsun hemen 4 gün sonraki ilişkiden bebeğinin olma ihtimali yok. Bebeğinin olabilmesi için senin yumurtlama döneminde olman gerekiyor. E böyle bir durum söz konusu olmadığına göre hamile kalman imkansız :)

Ben 10 aydan beri hamile kalmaya çalışıyorum ama henüz bisey yok ve adet günüm normalde ayın 25 i fakat 3 aydır ya 5 gün geç oluyor yada erken oluyor yani 25 de olmam gerekiyorsa 30 da oldum öbür aya geri 25 de oldum bu sekilde 3 aydir gecikme oldu bu ayda gine ayin 25 de adet gormedim ve halen bisey yok yani ader gormedim daha ve anne baba olmak istiyoruz bi turlu olmuyor ne yapmamiz gerekiyor yardim edermisiniz bi bilgi verirmisiniz

Kaç yıllık evlisiniz bununla ilgili bilgi vermemişsiniz. Düzenli ilişkiye rağmen bir yıl içinde gebelik elde edilmezse bir kadın doğum uzmanına görünmekte fayda var. Gebeliği engelleyen problemler olabilir. Sorun sizden , eşinizden yada her ikinizden kaynaklanabilir. Nedensizde gebelik elde edilemeyebilir.

benim adet döngüm 28 günde bir oluyor ne zaman yumurtlama günüm
birde hemen adet bitiminde ovulasyon işaretleri oluşmuyor

Yumurtlama bir sonraki adet kanamasının başlangıcından 14 gün önce olur. 28 günde bir adet gören bir kadında yumurtlama 14 . günde gerçekleşir. Yumurtlama gününü belirlemek için ovulasyon kitlerinden kullanabilirsiniz.

Geri