Yumurtlama günü nasıl anlaşılır belirtileri nelerdir

Yumurtlama Testi

Yararlı bilgiler için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Konunuzda belirttiğiniz yöntemleri deneyeceğim birde, belkide bebiş için yumurtlama gününün tayinide çok önemlidir.

bende istiyorumm:((( ama gel

mıı mınıkkk

bende düzensiz adet görüyorum,kimi zaman 35 günde bir kimi zaman 30 günde bazen 40 güne çıkıyo, yumurtlamamı da takip edemiyorum. Bu ay ayıptır sölemesi gün aşırı birlikte olmaya çalışıyorz eşimle. en son 18 ocakta adet oldum. hayırlısı diyorum şubat sonuna kadar devam:) öncelikle sağlıklı ve hayırlı olmak üzere allah hepimize nasip etsin meleklerimizi kızlar:)

meraba

meraba hanımlar bugn beyaz parlak akıntım oldugunu farkettim adetin 12.günü sizce yumurtamamı gerçekleşiyo?

bende düzensiz adet görüyorum,kimi zaman 35 günde bir kimi zaman 30 günde bazen 40 güne çıkıyo, yumurtlamamı da takip edemiyorum. Bu ay ayıptır sölemesi gün aşırı birlikte olmaya çalışıyorz eşimle. en son 18 ocakta adet oldum. hayırlısı diyorum şubat sonuna kadar devam:) öncelikle sağlıklı ve hayırlı olmak üzere allah hepimize nasip etsin meleklerimizi kızlar:)

aynen bende senin gibi düzensiz adet görüyorum. Bende PCO var, doktora görünmende yarar var... Bende 1 yildir deniyorum, suan kortison hapi kullaniyorum ama bisey yok..
Hayirlisi olsun diyorum ve bekliyorum..

Clearblue Dijital Ovulasyon Testi ile silik çizgi görmeye çalışmanıza veya yumurtlama gününü kaçırmamak için her gün ilişkiye girmenize gerek olmadığını biliyormuyduz.

Clearblue Dijital Ovulasyon Testi yumurtlama gününüzü dijital ekranında sembollerle gösterir. Yumurtlama olduğunda ekranda gülen yüz çıkar.

Detaylı Bilgi: clearbluetr.com

Tüm sorularınız için mesaj atabilirsiniz.

merhaba bende evli çiftlerin arasına yeni karıştım

bende bebek sahibi olmak istiyorum.yumurtamda kist var o yüzden allahın izniyle çocuk sahibi olmak istiyorum.allahımın izniyle çocuğumuzu kucağımıza almak istiyoruz.benim işim hepinizden çok zor ama allah büyük mevlam ne eylerse güzel eyler mevlam.

Geri