Yumurtlama günü nasıl anlaşılır belirtileri nelerdir

yunurtlama

merhaba arkadaşlaradetten nezaman sonra yumurtlma oluyor bunu ögrenmek istiyorum allahın izniyle en yakın zamanda bebişimi kucama akmak istiyorum allah hepimize nasip eder inşallah
:erkek bebe:

Merak etmeyin bu forumu ve konuları takip ederseniz cok şeyden haberiniz ve bilginiz olur

bende istiyorum ama :(

bende çok istiyorum bebek ama birtürlü yumurtlama gününü bılemedım baa karışık geldı sankı yada ben hesaplıyamıyorum bılmıyorum ben 8aydır denıyorum yok :( inşllh olur allah herkeze nasip etsin

Hıç üzülmeyın öncelikle stresten uzak durun normal şekilde eşinizle birlikte olun ve adet bitikten sonraa 2hafta sürrekli bırlkte olursanz olur inş rabbim herkze verır hayrlsnı

Nisanlimla adetimin son günü iliskiye girdik ve icime bosaldi acaba hamile kalma ihtimalim varmi yardim eden herkeze allah nur topu gibi evlatlar nasip etsin icinde bizede

Kizlarr yumurtlama gunu 14. Gun falan deniliyor ama ben gecen ay 27 sinde adet oldum agrili gecti diye 2sinde dr'a gittim doktor bana yumurtlama gunun baslamis dedi nerde kaldi 14. Gun o hesaplayiciyi kullanmak yerine yumurtlama belirtilerine dikkat edin eczanedeki yumurtlama testlerini deneyin ALLAH hepinizin gönlüne gore bebis nasip etsinn ..

Adetini 3 gün geçti ve biraz kanama gördüm kesildi. Gebe olduğumu bi işaret olabilir mi

Adetini 3 gün geçti ve biraz kanama gördüm kesildi. Gebe olduğumu bi işaret olabilir mi

Geri