Yumurtlama günü nasıl anlaşılır belirtileri nelerdir

İnşallah tüm isteyen meleklerime hayırlısını verir Rabbim benimde evlenince olur inşallah ama ben yine adet görmedim evlenince bebeğim olmaz die endişeliyim :(

Kızlar şu an 7 aylık hamileyim
yumurtlama günlerimde genelde şeffaf beyaz akıntı olurdu
kasıklarımda şiddetli ağrılar olurdu
2 yıl tedavi gördüm ama tedavisiz hamile kaldım
Rabbim dileyen herkesi evlat sahip yaprın inşallah

bende bi bebek istiyorum artık.nisan da çalışmalar başlıyor.Rabbim hayırlısını versin hepimize...

hayırlısıyla olsun inşallah bende çok çalışma yaptım hiç korunmuyoruz ama yinede olmuyor istemekle olmuyor nasip ne zamansa o zaman oluyor bekliyorum her ay ümitle regl olduğumda yıkım yaşıyorum artık alıştım bazen psikolojik olarak gebelik belirtileri yaşıyorum ona bile alıştım nasıl olsa yine regl olacaksın heveslenme diyorum kendime ... Allah hayırlısını sağlıklısını nasip etsin hepinize...

merhaba bende evliliğimin 4.ayındayım hiç korunmadım kendi hesabıma göre yumurtlama günümü buldum nisan ayı denedim hayırlısı..

yumurtlama günü

ya arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım geçen ay denedik olmadı dr gıttım herşey normal dedı acaba yumurtlama gününümü yanlış hesaplıyorum normalda 28 gunde oluyorum ama umarım herkesin melekleri olur....

bende bebek istiyorum ama olmuyo :( çok üzülüyorum ama olsun sabrın sonu selamettır İNŞALLAH ALLAHIM BANADA BEBİŞ VERİR HAYIRLISIYLA canınızı sıkmayın arkadaşlar olur inşallah...

Geri