Yumurtlama gününde kaç kez i̇lişkiye girilir

  • Konbuyu başlatan neventiko
N

neventiko

Forum Okuru
Bebek olması için yumurtlama gününde kaç kere kaç kez ilişkiye girilir. Bebek olması için yumurtlama günümüzü sitenizde ve sizin gibi sitelerden öğrendim artık biliyorum benim adetlerim baya düzenlidir ve bebek istiyorum merak ettiğim husus şu aslında. Yumurtlama günlerinde kaç kere ilişykiye girmek gerekiyor misal ayın 2 sinde yumurtlama günümün ilk başlangıcı ise hangi aralıklarla bu üç beş gün ilişki olayını yapmalıyım umarım anlatabilmişimdir.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, Öncelikle umarım istediğiniz gebeliğe ve bebeğe en kısa sürede kavuşursunuz. Şimdi şunu belirtmek istiyorum yumurtlama günlerinizi tam olarak biliyor iseniz bu günlerin tamamını boş geçirmemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle en az bir kere ilişki yeterlidir ama bebek için 2 kez yapmanızı tavsiye ediyorum size. Başka sormak istedikleriniz var ise lütfen bu başlıktan bize ulaşınız.

Lütfen bu günlerin tamamını boş geçirmemeye özen gösterin eşiniz istemeyebilir takviye güç arttıracak yiyecekler incir ceviz bal türevi şeyler kullanmanızı tavsiye ediyorum tabiki kuruyemişte bu sürede eşiniz için baya etkili olacaktır.
 
L

louche2

Forum Okuru
Ya ben yumurtlama gününde ikişer kere ilişki önerildiğini okumuştum ama herif illallah dedi iki yıldır deniyoruz yeni bebek sahibi olalım dedik ama ne bileyim halsiz kalıyor herifim acaba önereceğiniz yiyecek grubu var mı neler tüketmeliyiz bir de biz sabah akşam hallediyoruz işimizi ne diyorsunuz yeterli değil mi ?
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yorgunlukla ilgili en iyi besin protein değeri yüksek olan besinlerdir süt balık koyun sığıt eti muz tavsiye edebiliriz
 

Üst