yumurtlama iğnesi ile hamiş kalanlar......

*LAVİNNYA*

Daimi Üye
Üye
yumurtlama iğnesi ile hamiş kalanlar......
arkadaşlar hamiş kalmak isteyenlerden biriyimmmm bende...özellikle yumurtlama iğnesi ile hamiş kalanlar ve kalmaya çalışanları ,deneyimlerini yazmaya davet ediyorummm....birbirimize destek olalım arkadaşlar..

hayırlı olsun lavıncıım.bende geçen ay yumurtlama ığnesı kullandım 4kutu bıtanı yumurta oldu ve sonrasındada asılama oldu ama sonuç negatıftı maleseef.ramazandan sonra tekrar gitcem baska bır doktora.buarada pko hastasıyım ben.Allah ım herseyı gonlümüze gore versın canıım

hayırlı olsun lavıncıım.bende geçen ay yumurtlama ığnesı kullandım 4kutu bıtanı yumurta oldu ve sonrasındada asılama oldu ama sonuç negatıftı maleseef.ramazandan sonra tekrar gitcem baska bır doktora.buarada pko hastasıyım ben.Allah ım herseyı gonlümüze gore versın canıım
aminnn cnm aynı şeyleri yaşıyoruz...bende pko hastasıyımm..ama aşılama yapılmadı benimde 2 tane yumurtam oluştuiğneyle..bakalım bekliyorumm hakkımızda hayırlısı olsun.gelişmeleri yazarsın cnm..

slmlar.. hayrlı olsun lavınyam ben 8 aylık evlıyım cocum yok ama olsun ıstıyorum doktorlarla gıdyorum hıc bırı sorun yok dıyo.hersey normal adet gunum ayın 4 unde ama sancılarım yok ama hafıf yan kalcamlarım agrıyo bakalım hayırlısyla olur mubarek gunlerı ıns bebek olmak ısteyenler olur bıran once. kavusur..

slmlar.. hayrlı olsun lavınyam ben 8 aylık evlıyım cocum yok ama olsun ıstıyorum doktorlarla gıdyorum hıc bırı sorun yok dıyo.hersey normal adet gunum ayın 4 unde ama sancılarım yok ama hafıf yan kalcamlarım agrıyo bakalım hayırlısyla olur mubarek gunlerı ıns bebek olmak ısteyenler olur bıran once. kavusur..
cnm benim yaaa sen sadece kafana takma herşey yoluna girer bir bakmışsın hamile kalmışsınn..madem sorun yokk inş buay gelmiştir meleğin cnm...

lavişim biliosun bende bebek hasreti çekenlerdenim klomene başladım bu ay aşılama yapılıcak inşallah gelir busefer minik kuzum..gel arık meleğim ben sensiz buralarda çok eksiğim

Geri