Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

K

Kelebekçik

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
@Kelebekçik ben senden baya bi büyüğüm sana akıl vermek bana düşmez ama evlenmeden sakın böyle şeyler yapma canım yarın bi gün bi şey olur ayrılırsınız olan sana olur bizim toplumumuzu biliyosun yinede sen bilirsin senin endişelenicek bi durumun yok mesajları görünce gelirler
Estğfurullah bekliyorum. Teşekkür ederim ama kıyatft üzerinden bir şey olmaz dendi bana ama bu olay başıma geldi çarşambaya kadar adet olmazsam hastahaneye gideceğim ama gerçekten bilgili kişilerin yardımına ihtiyacım var civanperçemi içmeye devam etsem mi ki? İşe yaramıyor diye bırakmıştım sizce?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Kelebekçik' Alıntı:
Estğfurullah bekliyorum. Teşekkür ederim ama kıyatft üzerinden bir şey olmaz dendi bana ama bu olay başıma geldi çarşambaya kadar adet olmazsam hastahaneye gideceğim ama gerçekten bilgili kişilerin yardımına ihtiyacım var civanperçemi içmeye devam etsem mi ki? İşe yaramıyor diye bırakmıştım sizce?
Senin durunda endişelenicek bi şey yok canım @Uzman SühaN bakabilirmisin

K

Kelebekçik

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Senin durunda endişelenicek bi şey yok canım @Uzman SühaN bakabilirmisin
@Uzman SühaN 30 ocak adet oldum 5 gün sürdü bittigi ertesi günü 4 şubat sevgilimle yüzeysel bir şeyler yaşadık pantolonun üzerinden sürtündü ama fark etmemişim pantolonumda fındık büyüklüğünde bir yırtık varmış 28 şubat adet oldum sancılı yoğun şekilde. 20 mart ve 21 mart hafif pembemsi kan geldi internette yerleşme kanaması filan yazıyordu panik oldum bu durumda hamile olma olasılıgım var mı? Birinci adette sorun çıkmadı ikinci adetimi olamadım 7 nisan olmasına rağmen hala olamadım maydonoz suyu soğan kürü aktardan civanperçemi önerdi aldım hiçbiri işe yaramadı acaba neden?

S

slmnendr

Forum Okuru
17 mayısta ilişkim oldu boşalma olmadı geri çekme yöntemi uyguladık adetime bir kaç gün kala lekem geldi sonra 8 gün süren kanamam oldu 3 gün yoğun sonra az. bu ay sanki karnım şiş gibi ağzımda acılık var hamile olabilirmiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişki sonrası 8 gün süren adetiniz gerçekleşmiş buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Karın şişliğiniz sindirimle alakalı bir sorun olabilir ağızdaki tatsızlıkta öyle.. Gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapılabilir.

M

melikesezercaoşkun

Forum Okuru
slm yumurtlama günümü takvimle takip ediyorum bu defa tahmin ettiğim tarihten 3 gün sonra küçük pembe bir kan geldi yumurtalıklarımda ağrı oldu acaba neden

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, yumurtlama gününü kendi başınıza net olarak saptayamayabilirsiniz. Beklenen tarihin dışında farklı zamanlarda yumurtlama olabilir. Gördüğünüz lekelenme yumurtladığınıza dair bir işaret, kasık ağrısıda yumurtlamanın bir diğer septomu. Bu verimli günleri değerlendirerek gebe kalma şansınızı artırabilirsiniz.