Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

adetime 14 gün var eşimle her gün ilişkiye giriyoruz bebek istiyoruz akıntım bu sabah çoğaldı sol kasığım ağrıyor bugün test yapsam hamile olup olmadığımı öğrenebilirmiyim?

Hayır , adet dönemine 14 gün kala gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Verdiğiniz bilgilere göre muhtemelen yumurtlamanız gerçekleşmiş, bu verimli günlerde ilişkide bulunarak gebe kalma şansınızı artırabilirsiniz. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparak durumunuz hakkında net sonucu alırsınız.

Hayır , adet dönemine 14 gün kala gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Verdiğiniz bilgilere göre muhtemelen yumurtlamanız gerçekleşmiş, bu verimli günlerde ilişkide bulunarak gebe kalma şansınızı artırabilirsiniz. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparak durumunuz hakkında net sonucu alırsınız.
Merhaba
Sebepsiz gebe kalamoyoeum
Önerebilecepiniz kür var mıdır

Gebe kalmada problem yaşayanlarda bir takım problemler olurken sebepsiz kısırlıkta söz konusu olabiliyor. Çok kafaya takarsanız stres buna etken olabilir. Yoga yapın , yürüyüşe çıkın , sağlıklı beslenin. Yumurtlama günlerinde ilişkiye girin. Beslenme sadece sizin için değil eşiniz içinde önemli. Bu ara demin yorum yazdığım Bal tarçın çörek otu karışımıyla hamile kalanlar var mı konusunu icleyein. Orada yer alan kür gebe kalmanıza yardımcı olabilir. Birde aşağıda yer alan konuyu mutlaka okuyun.

Hamile kalmak için ne yemeliyim ?

Gebe kalmada problem yaşayanlarda bir takım problemler olurken sebepsiz kısırlıkta söz konusu olabiliyor. Çok kafaya takarsanız stres buna etken olabilir. Yoga yapın , yürüyüşe çıkın , sağlıklı beslenin. Yumurtlama günlerinde ilişkiye girin. Beslenme sadece sizin için değil eşiniz içinde önemli. Bu ara demin yorum yazdığım Bal tarçın çörek otu karışımıyla hamile kalanlar var mı konusunu icleyein. Orada yer alan kür gebe kalmanıza yardımcı olabilir. Birde aşağıda yer alan konuyu mutlaka okuyun.

Hamile kalmak için ne yemeliyim ?
Teşekkür ederim bakacağım

merahaba 3 aylık evliyim bebeğimin olmasını çok istiyorum yumurtlama zamanını takip ediyorum test yaptım yumurtlamaya yakınım kasıklarım ağrıyor akıntım yoğun bu sabahta pembe akıntım oldu adetime 15 gün var şimdi hangi günler tam olarak ilişkiye giricem birde ne zaman gebelik testi yapmalıyım

Verdiğiniz bilgilere göre septomlarınız yumurtlama döngüsüne girdiğinizi gösteriyor. Yumurtlamaya bağlı olarak lekelenme yaşamışsınız. Yumurtlamadan bir kaç gün önce ve yumurtlama günlerinde ilişkide bulunmak gebe kalma şansınızı artırır. Adetinizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri