Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

Peki şuan adetim sizce neden gecikti ara kanama yumurtlama kanaması mı? İlk defa böyle bir şey oldu o yüzden beni aydınlattığın için teşekkür ederim umarım bir şey çıkmaz dikkatli ol derken? Pantolonu çıkarmamıştım ama delik olmasını hesap edemedim :( Tekrar sağol
Kaç yaşındasın bilmiyorum ama el oğlu güven olmaz canım o yüzden dedim ara kanama kist miyom yada başka hastalıktan dolayı olabilir onuda ancak doktor bilebilir canım

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama el oğlu güven olmaz canım o yüzden dedim ara kanama kist miyom yada başka hastalıktan dolayı olabilir onuda ancak doktor bilebilir canım

Haklısın bitanem yaşım 20 ilk deneyimimdi ve ilk erkek arkadaşım miyom kist ultrasonda yok dedi gittiğim dr ama hala adet gelmedi aktardan ne içtiysem ondan korkuyorum işte umarım bir şey yoktur canım

Haklısın bitanem yaşım 20 ilk deneyimimdi ve ilk erkek arkadaşım miyom kist ultrasonda yok dedi gittiğim dr ama hala adet gelmedi aktardan ne içtiysem ondan korkuyorum işte umarım bir şey yoktur canım
Sıkıntı stres yapma oda adetini etkiler bide papatya çayı dene istersen hem rahatlatır

Bitanem aktara gittim papatya alcaktım civanperçemi denilen acı mi acı bi bitki verdi daha etkili diye ama onun faydası yok olmadı 10 nisan yani 3 gün sonra randevum var umarım bişi çıkmaz kendime güvensemde yinede korkuyorum
Sıkıntı yapma canim bi şey çıkmaz olmadı zaten adet olman için ilaç verir doktor

Hamile olma ihtimalim yok değil mi? İçime boşalma filan olmadı birde adet günüm 5 gün sürüyor benim 6.gün bu sürtünme yakınlaşma oldu o zaman olma ihtimali var mı?
Korunmasız her birliktelik gebe kalınabilir boşalma olmasa bile zevk suyunda nadirde olsa sperm bulunabilir ama sen adet olmuşşun tam bi birleşme olmamış bence hamile değilsin sıkıntı yapma

Korunmasız her birliktelik gebe kalınabilir boşalma olmasa bile zevk suyunda nadirde olsa sperm bulunabilir ama sen adet olmuşşun tam bi birleşme olmamış bence hamile değilsin sıkıntı yapma

Adetten hemen sonraki gün ya ondan dedim pantolonumda ufak delik olsada o vardı 4 subatta bu olay oldu 28 şubat normal ağrılı adet oldum 20 mart ve 21 mart pespembe az kanama oldu ve hala adet olmadım hayatımda ilk defa böyle bir şey oldu inşallah canım

Adetten hemen sonraki gün ya ondan dedim pantolonumda ufak delik olsada o vardı 4 subatta bu olay oldu 28 şubat normal ağrılı adet oldum 20 mart ve 21 mart pespembe az kanama oldu ve hala adet olmadım hayatımda ilk defa böyle bir şey oldu inşallah canım
Her dönem hamile kalınabilir yumurtlama erken yada geç olabilir ama sen adet olmuşsun yani öyle bi risk yok sende

Her dönem hamile kalınabilir yumurtlama erken yada geç olabilir ama sen adet olmuşsun yani öyle bi risk yok sende

Erkek arkadaşımla aramız çok kötü çok afedersin biraz ayrıntı olacak peçete vardı bende sıvının akmaması için ve pantolon vardı neden böyle yapıyorsun diyor ama benim hem ilk erkek arkadaşım hemde böyle bir sey hayatımda yaşamadım her şeyin hayırlısı

Geri