Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

Her dönem hamile kalınabilir yumurtlama erken yada geç olabilir ama sen adet olmuşsun yani öyle bi risk yok sende

Birde canım son bir şey ben misal bu ara kanama 20 martta geldiya eğer o ara kanamaysa ne zaman adet olmalıydım adetim 30 ila 35 arası değişiyor genelde 30 ama bazen 35 oluyor bugün 7 nisan hala tık yok

Birde canım son bir şey ben misal bu ara kanama 20 martta geldiya eğer o ara kanamaysa ne zaman adet olmalıydım adetim 30 ila 35 arası değişiyor genelde 30 ama bazen 35 oluyor bugün 7 nisan hala tık yok
Seni seviyorsa senden böyle bi şey istemez sakın bi daha izin verme doktora bi git bakalım o konu hakkında pek bi bilgim yok canım

Seni seviyorsa senden böyle bi şey istemez sakın bi daha izin verme doktora bi git bakalım o konu hakkında pek bi bilgim yok canım

Akıntı 2 gün sürdu az az kesildi gittim bişi göremedi 10 nisana tekrar randevu aldım bakalım canım hayırlısı sevgisinden şüphe etmiyorum 1.5 yıldır beraberizde sadece ben bu konularda pek bir şey bilmiyorum o da çıkışıyor bana güvenmiyor musun diye. İnşallah sorun yoktur uzman biri yardımcı olabilir mi peki bana?

Akıntı 2 gün sürdu az az kesildi gittim bişi göremedi 10 nisana tekrar randevu aldım bakalım canım hayırlısı sevgisinden şüphe etmiyorum 1.5 yıldır beraberizde sadece ben bu konularda pek bir şey bilmiyorum o da çıkışıyor bana güvenmiyor musun diye. İnşallah sorun yoktur uzman biri yardımcı olabilir mi peki bana?
@Kelebekçik ben senden baya bi büyüğüm sana akıl vermek bana düşmez ama evlenmeden sakın böyle şeyler yapma canım yarın bi gün bi şey olur ayrılırsınız olan sana olur bizim toplumumuzu biliyosun yinede sen bilirsin senin endişelenicek bi durumun yok mesajları görünce gelirler

@Kelebekçik ben senden baya bi büyüğüm sana akıl vermek bana düşmez ama evlenmeden sakın böyle şeyler yapma canım yarın bi gün bi şey olur ayrılırsınız olan sana olur bizim toplumumuzu biliyosun yinede sen bilirsin senin endişelenicek bi durumun yok mesajları görünce gelirler

Estğfurullah bekliyorum. Teşekkür ederim ama kıyatft üzerinden bir şey olmaz dendi bana ama bu olay başıma geldi çarşambaya kadar adet olmazsam hastahaneye gideceğim ama gerçekten bilgili kişilerin yardımına ihtiyacım var civanperçemi içmeye devam etsem mi ki? İşe yaramıyor diye bırakmıştım sizce?

Estğfurullah bekliyorum. Teşekkür ederim ama kıyatft üzerinden bir şey olmaz dendi bana ama bu olay başıma geldi çarşambaya kadar adet olmazsam hastahaneye gideceğim ama gerçekten bilgili kişilerin yardımına ihtiyacım var civanperçemi içmeye devam etsem mi ki? İşe yaramıyor diye bırakmıştım sizce?
Senin durunda endişelenicek bi şey yok canım @Uzman SühaN bakabilirmisin

Senin durunda endişelenicek bi şey yok canım @Uzman SühaN bakabilirmisin

@Uzman SühaN 30 ocak adet oldum 5 gün sürdü bittigi ertesi günü 4 şubat sevgilimle yüzeysel bir şeyler yaşadık pantolonun üzerinden sürtündü ama fark etmemişim pantolonumda fındık büyüklüğünde bir yırtık varmış 28 şubat adet oldum sancılı yoğun şekilde. 20 mart ve 21 mart hafif pembemsi kan geldi internette yerleşme kanaması filan yazıyordu panik oldum bu durumda hamile olma olasılıgım var mı? Birinci adette sorun çıkmadı ikinci adetimi olamadım 7 nisan olmasına rağmen hala olamadım maydonoz suyu soğan kürü aktardan civanperçemi önerdi aldım hiçbiri işe yaramadı acaba neden?

17 mayısta ilişkim oldu boşalma olmadı geri çekme yöntemi uyguladık adetime bir kaç gün kala lekem geldi sonra 8 gün süren kanamam oldu 3 gün yoğun sonra az. bu ay sanki karnım şiş gibi ağzımda acılık var hamile olabilirmiyim

Şüpheli ilişki sonrası 8 gün süren adetiniz gerçekleşmiş buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Karın şişliğiniz sindirimle alakalı bir sorun olabilir ağızdaki tatsızlıkta öyle.. Gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapılabilir.

slm yumurtlama günümü takvimle takip ediyorum bu defa tahmin ettiğim tarihten 3 gün sonra küçük pembe bir kan geldi yumurtalıklarımda ağrı oldu acaba neden

Geri