Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim

gülkurusu81

Yeni Üye
Üye
Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim
merhaba arkadaşlar ben yen üye oldum 19 haziranda adet oldum yumurtlama tarihim 2 temmuz ama biz 29 temmuz ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdik adetime 2 gün var test yaptım negatif çıktı ama bir takım belirtiler hissediyorum çok nadir baş dönmesi ve kasık bel ağrısı gibi sizce testi erken mi yaptım

Selamlar hamilelik olsaydı muhtemelen testte sonuç alacaktınız. Bu yaşadıklarınız phsikolojik gibi duruyor. İki gün daha bekleyin eğer regl olmaz iseniz kandan gebelik testi yaptırın. Ama yine belirteyim durumunuz pekte hamilelik gibi durmuyor. Bu kadar gün kala test yaptırdığınızda hamile olsaydınız sonuç alırdınız. Bu konuyla ve vesileyle aramıza hoş geldiniz demek istiyoruz :) Umarım en kısa sürede sizde hamişler arasına girersiniz. Sevgiler.

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim bende zaten tek çizgi görünce psikolojik olduğunu düşünmeye başladım ama adetten 2-3 gün önce test yapıp negatif adeti 2 gün gecikip sonra pozitif olan arkadaşları okudukça ister istemez acabamı ki diyorum hepimiz için hayırlısı olur inşallah

Amin Gül kurusu amin... Herkes için hayırlısını diliyorum bende. Umarım en kısa sürede bebeğinizin müjdesini ilk bizim sitemizden verirsiniz. Ama sıkmayın canınızı yumurtlama gününüzün başlangıcı ve onu takip eden 5 gün lütfen bebek için boş geçirmeyiniz. Sevgiler sunuyorum

Geri