Yurdum İnsanından 21 Aralık Kıyamet Manzaraları

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Yurdum İnsanından 21 Aralık Kıyamet Manzaraları
Bu konu; 21 aralık kıyamet hazırlıkları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, biliyorsunuz yarın 21 Aralık. Büyük gün :D:D Dün akşam haberlerinde Mehmet Ali Birand 'ın da dediği gibi "Bir deli bir kuyuya taş atmış, 40 kişi çıkaramamış" hesabı Şirince ' de tüm hazırlıklar tamam :D:D Aslına bakarsanız sırf Şirince değil yurdum insanı az bir kısmı da olsa -ya da ben öyle ümit ediyorum- bu kıyamet zırvalığına sıcak bakıyor ve ona göre bazı tedbirler de almış . Bakın neler yapmışlar :D:D

sirince-ec.jpg

• Balıkesirli Fatma A. (55), kıyamet korkusuyla sinir krizi geçirdi. Hastaneye kaldırıldı.
  • İzmir'de Hatice B. adlı yaşlı kadın, evine makarna stokladı.
  • Rize'de Necati Z., malını mülkünü satıp Nuh'un gemisinin benzerini yaptırdı.
  • Diyarbakır'da Mehmet Ağa, kan davalıları ile barıştı. Sonra da helallik aldı.
  • İstanbul'da vatandaşlar "21 Aralık'a kadar bitiremeyiz" diyerek yarım depo benzin almaya başladı.
  • Ruslar son kez denize girmek için Antalya'ya aktı.
  • Bazı zenginler mallarını bağışladı.
  • Gençler ise kıyamet öncesi partiler hazırladı.

SONUNDA BUNU DA GÖRDÜK
Maya uygarlığı, M.Ö. Orta Amerika'da yaşadı. İşte bu uygarlığın takvimine göre 21 Aralık'ta kıyamet kopacak. Depremler olacak, volkanlar patlayacak ve tsunamiler çıkacak. Ancak bazı bölgeler kıyametten etkilenmeyecek. Onlardan biri de İzmir'deki Şirince olacak. Bu arada kehanete göre Hz. İsa'nın 22 Aralık 2012'de Şirince'ye geleceğine inanılıyor.

KIYAMET MENÜSÜ
Şirince turist akınına uğradı. "Kıyameti" fırsat bilen Şirince esnafı ise kıyamet mönüsü hazırladı. 40 TL'lik mönüde kıyamet çorbası, cennet kebabı, ateş pilavı ve yasak elma vardı.

MAHSUN ADRES VERDİ
Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Benim İçin Üzülme'nin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül, kıyametle ilgili şöyle bir yorum yaptı: "Şirince yerine bizim dizide geçen Çengilli köyü olsaydı yolları yapılırdı hemen. Şans işte..."

YENİ GÖREV
Scientology tarikatına üye olan Tom Cruise de kımayete kandı. 21 Aralık günü, Cruise'un Şirince'ye geleceği açıklandı. Bu söylenti üzerine tüm dünya gözlerini köye çevirdi. Yabancı medya burada kampa girdi.

TEK YÖN YOK SATIYOR
Maya takvimi, uçak seferlerine de yansıdı. 21 Aralık 2012 tarihinde İzmir'e düzenlenen uçuşlarda tek yön bileti kalmadı. İzmir'e yönelik uçuşlar tam yüzde 40 oranında arttı. Biletler de zamlandı.

Geri