Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1

Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1
Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!

lekelere kesin çözüm yüzdeki lekelerin giderilmesi çillere kesin çözüm çillere elma sirkesi yüzdeki
Arkadaşlar yeni duydugum ve sonucuna birebir şahit olduğum ciltteki çilleri falan gidermek için bir yöntemi sizlerle paylaşmak istedim.Yapması biraz güç olabilir tiksinebilirsinizde ama sonucu gerçekten mükemmel..
Yüzünüzdeki çilleri lekeleri gidermek ,bebek gibi bir yüze sahip olmak istiyorsanız her sabah yüzünüze kendi çişinizi sürün biraz bekletin ve yıkayın bunu bir ay boyunca yaptığınızda kesin sonuç elde edeceğinizi gözlerinizle görürsünüz.Bir aylık tatilim sırasında arkadaşım denedi ve şimdi yüzü bebek gibi önceki hali ise bakılmaz haldeydi.
Denemek isteyen arkadaşlar cesurum katlanırım diyorsanız işte size tavsiye
 
Son düzenleme:
aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
:S:S biraz tuhaf oldum ben ya :D
Bende hafif çil var burnumun üstünde. Çilleri olanlar okusun bakalım kim deneyecek sitemizden. :D
Bilgi için teşekkürler canım :)
 
sahra85

sahra85

Yeni Üye
Üye
hadii yaa... benim de bir arkadaşımın var, söylesem mi ki, hadi kötü olursa, korkarım ben... ama gerçekten düzelme ihtimali de varr... ne yapsam acaba, söylesem mi bu fikri?? :S
 
kar_tanesi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Kızlar gercekten tanık oldum düzeldiğine iş biraz cesarette.Şimdiki halini gördügümde yüzü bebek gibi arkadaşımın.Bende denemeyi düşünüyorum ama cesaretim yok nasıl sürücem falan gibi ama şimdide annem sürmeye başaldı yüzüne bakayım onda nasıl olacak varsa cesaretli denesin
 
Son düzenleme:
zaga

zaga

Üye
Üye
arkadaslar bende bunu daha önce duymustum gercekten ıse yarıyor
ben ce çok fazla iğrencek bişeyde yok sonuçta güzel bir cilde sahip olmak var
 
kar_tanesi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
zagaya katılıyorum zaten kendi salgıladıgınız bişey :D:D bence igrenecek bişey yok annem yüzüne 1 haftadır deniyor ve belli etmeye basladı ciller yavas yavas kayboluyor.
 
kar_tanesi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar benim uyguladığım bir yöntem var elma sirkesi sürüyorum yüzüme kaç yıldır hiçbir yan etkisi yok.Ama segreltmek gerekiyor kullanırken..
Ben bir çay bardağının yarsına su koyuyorum ve bir çorba kaşıgı elma sirkesi ilave edip yüzümü sürüp bayagı bir bekletiyorum.Yüzümü hiç olmadığı kadar yumuşatıyor ve yüzdeki lekelere, çillere, sivilcelere gayet iyi geliyor.

 
LAMİYA

LAMİYA

Aktif Üye
Üye
ben troit hastasıtım ve hastalığımı farkedene kadar yüzümde lekeler oluştu normalde bebek gibi cildim vardı bu hastalık beni mahfetti yüzüme bakıpta sana noldu diyenler olduğunda çok üzülürdüm ve ne duyduysam denedim azaldı ama yinede var bunuda deniycem sonucu yazarım iğrenç olduğunu kabul ediyorum bu arada inşallah kapı çalmaz
 
kar_tanesi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Canım denemeni tavsiye ederim iğrenç olduğu doğru ama sonuçta kendi salgıladığın bişey,ayrıca bu küçük çişimiz %100 steril yani iyileştirici bir etkisi var onuda belirtiyim.
 
lavinya07

lavinya07

Banned
valla benimde arkadışımda cil var ama bence çilleri ile yaşasa daha güzel olacak
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst