Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1

M

mhrbn

Forum Okuru
deneyen varmı sonuç nasıl

^Gri Melek^

Hamiş Melek
Üye
:toilet: bi dk cisimi yakalicam hahaha hahaha

ogluma op beni op beni deyince yapisiyo kocaman agziyla yuzume asla surmezdim cis falan yuzume... nasil opturucem sonra tosuna:D hem degmez sirf guzellik ugruna cisle misle ugrasmayahahaha hahaha

lili_yalen

Yeni Üye
Üye
ayyh bencede korkunç valla ben yeni bir ürün olan bio-tachesı kullanıyorum lekleriö için çokta memnunum azaltıyorda ciddi ciddi çişe falan gerek yok bence ya..

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ya piskolojik delisiniz yada manyak yada her ikiside sonra kadınlar neden salak diyorlar :D birbirinizin yüzüne işeyin baritam olsun :))

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
millet dalga geçiyooo... akıl işimi bu gitsin kendi yapsın...saçma saçma seylere aldanmayın gidin acnelys kullanın ondan başkası çözüm vermiyo güneş düşmanınız yapcak bişi yok en ii azaltanda ACNELYSS başkada yok maalesef..bide cildinizin parlak ve pürüssüz olmasını istiyorsanın yumurta akını yüzünüze sürün gerildikten sonra 10-15 dk bekletip yıkayın anında etkii.

E

EYLÜL-NUR

Forum Okuru
Tretin
expigment %4
hipokort
bu 3 kremi karıştırın sabah ve akşam yatmadan önce cildinize sürün lekeleri gideriyor doktorumun bana yazmış olduğu reçete bu denedim ve kurtuldum..

K

kar tenem

Forum Okuru
çiş yapmak

bunu deneyenler enayilerin önde gidenidir insan hiç çisinii yüzüne sürer mi bunu deneyenler akli dengesini kaybetti demektir

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
İdrar zannedildiği kadar iğrenç bir şey değildir arkadaşlar:))) hatta tam tersine sıfır bakteri içerir sterildir...içinde bakteri olursa hastalanmışız demektir. Sırf vaginal bölgemizden çıkarıyoruz diye iğrenmeyin o vagina bizim:))))

C

ceylan demir

Forum Okuru
Oldu olucak akşam ki bokumuzuda yüzümüze sürelim ama bunu yut dışında ünlü bir bayanın yaptığını duymuştum sabah ki ilk idrarımızın antibiyotik etkisi var ama kim gerçekten sağlıklı olduğüna inanıyor idrar yolu enfeksiyonu olan biri tutupta çişini yüzüne sürerse yandı gitti

L

Lana Del Rey’in Fan’ı

Forum Okuru
Arkadaşlar kendi vücudunuzdan çıkan şeyden mi iğreneceksiniz? Saçma falanda gelmedi. Şu an sivilce kremi, tonik falan kullanmasaydım kesinlikle denemiş olurdum. Kötü kokusu içinse çişi yıkadıktan sonra bir başka sivilce yok edici olan gül suyunu kullanırdım .

D

DENEDİM

Forum Okuru
MERHABA ARKADAŞLAR CİDDİ CİDDİ BUGÜN AKŞAM DENEDİM BU İŞİ BENİM ÇİL YANAKLARIMDA VAR SOL YANAĞIMA DENEDİM SONUCUNU SİZE YAZICAM YIL 2016 oldu ama kusura bakmayın

Ç

çalıkuşu12

Forum Okuru
Cilt lekelerim özellikle yaz aylarında daha da belirginleşmeye başlamıştı. Aynada yüzüme baktığımda moralim bozuluyor, kendime olan güvenim gün geçtikçe daha çok artıyordu. Herkes farklı ürünler önerdikçe kafam iyice karışmıştı. Artık evde dahil güneşten kaçar olmuştum. Sürekli güneş kremimi tazelemek bende alışkanlık olmuştu. Hemen internete girerek uzun araştırmalar sonucunda LR diye bir firma ile karşılaştım.

Zaman içinde bende bir ön yargı oluştuğu için yine de çok sıcak bakmadım. Daha sonra çevremde de kullanan insanlar olduğunu fark ettim. Kataloğunu inceledim ve lekelerim için uygun olan bir seti aldım. 10 gün düzenli bir şekilde sırasına uygun olarak kullandım. Kısa sürede lekelerimde açılma oldu.