Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1

valla benimde arkadışımda cil var ama bence çilleri ile yaşasa daha güzel olacak

Moderatör tarafında düzenlendi:
selam, ben de çillerini kendine sorun edenlerdenim ve bu yöntemi denemeyi düşünüyorum hatta hemen yarın sabahtan başlayarak.. ama merak ettiğim şey, yüzümüzde ne kadar bekletelim? ve de kötü koku oluşmuyor mu??

eliff

Arkadaşlar vücudumuzdan çıkan en temiz salgı çişimizdir. Benim kuzenim saçına sürdü güzel kokması için üstüne bal sürdü birz.Saçı omuzundaydı 1.30 ayda şu an belinin brz üstünde yani en basta zorlk çekersnz fakat gittikçe alışırsınız... SAĞLIKLI GÜNLER.Yapcak olan herkese kolay gelsn.

çillere kesin çözüm bence bu!

arkadaşlar ben ve kardeşimdede çiller var yüzümüzde kremler felan fasa fiso linkini verdiğim adrese girin kesinlikle kesin çözüm bir daha hiç çıkmayacak diyorlar buzlu terapi sindy estetik kardeşim gitti ilk deneme yaptılar çok küçük bir bölgede orası bir hafta içinde kabuk döktü ve iyileşti krem sürmeden ama denemesi 100 tl.sonra iyileşme çilin azalması sürecine bakarak 3 veya 4 seansda biter dedi ve 4000 tl istedi.ancak bu seanslar deneme gibi 1 haftada değil krem kullanılacak 3 gün gibi zamanda cildin düzeliyormuş.inanın deneme yapılan bölgede çil yok gibi pahalı olduğu için daha ileriki zamanlarda yaptırcağız ve tabiki bende yaptırcam önce 2000 tl vercez sonra seanslar bitince 2000 tl daha ve bence bu 4 seansın aralığıda size bağlı en fazla 5 haftadada süper bir cildiniz olabilir acısıda biraz oluyormuş e soğuk buz değiyor yüzünüze güzel olmak için

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilginç bıseymıs ama sidikli suratla ne kadar uzun zaman dolasabılırsen o kadar bekletıcen bence deneyen faydasını goren olursa yazsın lutfen belkı denerım bende..:D:D ınsanlar ıcecek su bulamayınce kendı ıdrarlarını ıcıyorlarmıs afrıkada falan onların canı yokmu:(( sız sadece yuzunuze suruyorsunuz eger gercekten ıse yararsa bızde denerız sonucta kımyasal yok bıse yok ıcınde demi hade deneyelım:D:D

Geri