Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1

ÖYLE SAÇMALKmı OLUR YA YOK DAHA NELR=) intrntte her yazılanda inanmyn arkdşlr

saçmalaığa bak öyle şey mi olurmuş, bir sürü krem var cart var curt var ne bileyim gidin biotaches falan kullanın. böyle şeylerle uğraşmayın, başkasına söylesseniz dalga gecerler

:toilet: bi dk cisimi yakalicam hahaha hahaha

ogluma op beni op beni deyince yapisiyo kocaman agziyla yuzume asla surmezdim cis falan yuzume... nasil opturucem sonra tosuna:D hem degmez sirf guzellik ugruna cisle misle ugrasmayahahaha hahaha

ayyh bencede korkunç valla ben yeni bir ürün olan bio-tachesı kullanıyorum lekleriö için çokta memnunum azaltıyorda ciddi ciddi çişe falan gerek yok bence ya..

ya piskolojik delisiniz yada manyak yada her ikiside sonra kadınlar neden salak diyorlar :D birbirinizin yüzüne işeyin baritam olsun :))

millet dalga geçiyooo... akıl işimi bu gitsin kendi yapsın...saçma saçma seylere aldanmayın gidin acnelys kullanın ondan başkası çözüm vermiyo güneş düşmanınız yapcak bişi yok en ii azaltanda ACNELYSS başkada yok maalesef..bide cildinizin parlak ve pürüssüz olmasını istiyorsanın yumurta akını yüzünüze sürün gerildikten sonra 10-15 dk bekletip yıkayın anında etkii.

Tretin
expigment %4
hipokort
bu 3 kremi karıştırın sabah ve akşam yatmadan önce cildinize sürün lekeleri gideriyor doktorumun bana yazmış olduğu reçete bu denedim ve kurtuldum..

çiş yapmak

bunu deneyenler enayilerin önde gidenidir insan hiç çisinii yüzüne sürer mi bunu deneyenler akli dengesini kaybetti demektir

Geri