Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1

İdrar zannedildiği kadar iğrenç bir şey değildir arkadaşlar:))) hatta tam tersine sıfır bakteri içerir sterildir...içinde bakteri olursa hastalanmışız demektir. Sırf vaginal bölgemizden çıkarıyoruz diye iğrenmeyin o vagina bizim:))))

MERHABA AKLIK KREMİ ARNAVUTLARIN EVDE YAPMIŞ OLDUĞU KREMİ YAPIP SATIYORUM sivilce çillere siyah noktalara doğum lekelerine birebir %100 ORJİNAL emelylcn-@hotmail.com ulaşabilirsiniz

sidigi icince sarilik leke,sivilce iyi gelir leke kalmaz sivilce kalmaz kullanan olarak soledim

Oldu olucak akşam ki bokumuzuda yüzümüze sürelim ama bunu yut dışında ünlü bir bayanın yaptığını duymuştum sabah ki ilk idrarımızın antibiyotik etkisi var ama kim gerçekten sağlıklı olduğüna inanıyor idrar yolu enfeksiyonu olan biri tutupta çişini yüzüne sürerse yandı gitti

Arkadaşlar evet biliyorum ama igrenç ben denedim sadece 15 gün kullandım ve cildim bebek gibi

Arkadaşlar kendi vücudunuzdan çıkan şeyden mi iğreneceksiniz? Saçma falanda gelmedi. Şu an sivilce kremi, tonik falan kullanmasaydım kesinlikle denemiş olurdum. Kötü kokusu içinse çişi yıkadıktan sonra bir başka sivilce yok edici olan gül suyunu kullanırdım .

Geri