Yüze salatalık koymanın faydaları nelerdir?

• Konbuyu başlatan Nilüfer varli
  • Başlangıç tarihi
N

Nilüfer varli

Forum Okuru
Yüze salatalık koymanın faydaları nelerdir?

Yüze salatalık koyma melek kadınlar kulübü yüze salatalık koymak ne işe yarar forum'da.​

Kızlar dizi filmlerde filan görüyorum da yüzüne salatalık dilimleri koyanlar oluyor ne işe yarıyor bu acaba? Yüze salatalık koymak ne işe yarar? Cilde ne faydası var salatalığın? Salatalık cilde faydası varsa neden insanlar sürekli kozmetik ürünlere para ödüyor ki?

images (1).jpeg

Merhabalar
Ben de özellikle yazları salatalığı çok kullanırım cildimde gerek kabuklarını gerekse rendeleyip suyu ile tonik yaparım. Eğer sana talip yaz salatalığı ise ve organikse daha çok faydası oluyor bilginize. Örneğin kahvaltıda salatalık da uğrarım kabuklarını kesinlikle atmam hemen alnıma yüzüme yapıştırıveririm. YouTube'da da izlemiştim salatalığın suyu da çok faydalı bunu tonik gibi her gün rendeleyip suyunu sıkıp pamukla yüzünüzü temizleyebilirsiniz gerçekten çok fresh ve tazelik veriyor cilde deneyin mutlaka görürsünüz. Ama kesinlikle kış salatalığına ben karşıyım çünkü hormon dolu kendine bile hayrı yok diyebilirim.

"Yüze salatalık koymak ne işe yarar"​

• Cildi nemlendirir
  • Cilde fresh ve tazelik katar
  • Ciltteki gözeneklerin küçülmesini sağlar
  • Cildin canlı parlak ve genç görünmesini sağlar
Salatalık cilde çok fazla faydası vardır dilerseniz aşağıdaki linkten salatalık maskesi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. "Salatalık maskesi cilde faydaları cildi sıkılaştırır mı" hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri