Yüzümde sivilceler çıktı bel ve kasık ağrım oluyor acaba Gebemiyim

Ayse353535

Yeni Üye
Üye
Yüzümde sivilceler çıktı bel ve kasık ağrım oluyor acaba Gebemiyim
Iyi günler benim adet düzensizliğin var yani bazen ayın 10 u bazen 15 inde oluyorum . Geçen ay yani haziranın 10unda adet başlangıcım olmustu. Haziranın 27 sinde ilişkiye girdik eşimle ve boşalma oldu 3 gundur sabahlari asiri olmak uzere gun icinde migde bulantisi oluyor Bugün ayın 15 i ve hala adet olmadım sizce gebemiyim şunu da söyleyeyim adet olacakmışım gibi hisler im var yüzümde sivilceler çıktı ve ara ara bel ve kaşık ağrısı oluyor yardımcı olun lütfen..

Merhaba, adet düzensizliğiniz de olsa en son adet tarihinizi baz alarak gebelik testi yapın. Belirtilerden yola çıkarak gebesiniz veya gebe değilsiniz diye değerlendirme yapmak yanlış olur. Bugün hcg testi yapın durumunuz hakkında net bilgi edinirsiniz.

Iyi günler benim adet düzensizliğin var yani bazen ayın 10 u bazen 15 inde oluyorum . Geçen ay yani haziranın 10unda adet başlangıcım olmustu. Haziranın 27 sinde ilişkiye girdik eşimle ve boşalma oldu 3 gundur sabahlari asiri olmak uzere gun icinde migde bulantisi oluyor Bugün ayın 15 i ve hala adet olmadım sizce gebemiyim şunu da söyleyeyim adet olacakmışım gibi hisler im var yüzümde sivilceler çıktı ve ara ara bel ve kaşık ağrısı oluyor yardımcı olun lütfen..
Yaptım bugün malesefe negatif çıktı teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• 15317465413001348838625.jpg
    15317465413001348838625.jpg
    766,1 KB · Görüntüleme: 671
Şüpheli durum sonrası test yaptınız sonuç negatif . Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise hcg testi yapın sonuca göre hekime görünün.

Geri