Za-yıf-lı-yor-um :)

cnm sende sirkeli su iç yemene dikkat et bende 59 kiloyum ve 53 e düşmeyi bende istiyorum hatta 50 ye ben bugün sabah sirkeli suya başladım yediklerimede dikkat edicem tatlı aburcubur şeyler yemicem varmısın beraber zayıflmaya.

selam canım ben sirkeli su içmeye başladım hatta sayfa da açtım kendime yine de birbirmizi takip edelim olmaz mı hedeflerimiz ve başlangıç kilolarımız hemen hemen aynı

Kızlar ben balık etliyim kilomda normal eşim zaten zayıflamamı istemiyor ama ben akşamları 5-6dan sonra yemek yemiyorum en iyisi böyle formumuzu koruruz bu şekilde.Ama gün içinde istediğimi yiyorum :D

valla ben onu bunu bilmem yaklaşık 1 aydır special k kullanıyorum ve 6.5 kilo verdim benki yıllardan beri yapmadığım diyet kalmadı ayrıca spor da yapmıyorum sadece okula gidiş geliş yürüyorum öneriyorum süper bir ürün helal olsun paralarım

valla ben onu bunu bilmem yaklaşık 1 aydır special k kullanıyorum ve 6.5 kilo verdim benki yıllardan beri yapmadığım diyet kalmadı ayrıca spor da yapmıyorum sadece okula gidiş geliş yürüyorum öneriyorum süper bir ürün helal olsun paralarım
slm mutlukiz

gercekten mii? ben müsli yerin saglikli oldugunu dusunuyorum ama o markayi ötellikle denememustim
nasil yspiyosun sadece kahvaltida mi?

Merhaba, müsli meyveliyi tavsiye ederim. Tok tutuyor acıktırmıyor. Kilo vermeye çalışırken vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri karşılıyor. Gönül rahatlığı ile müsli meyveliyi tüketebilirsiniz. Tabi sadece müsli meyveli ile kilo vermek mümkün değil. Beslenmenize dikkat etmeniz lazım .Ayrıca egzersiz de yapmanız lazım.

Geri