Zayıflamada Kabak Devrmi

N

Nurum83

Forum Okuru
Zayıflamada Kabak Devrmi
slm melekler size bildiğim ve annemin denemiş olduğu bi iksiri veriyorum...zayıflamada kullanılan çörek otu kekiksuyuna sonn !!!
annem 110 kilo kızlar,aslında böyle değildi tabii gayet zarif bi bayan olmasına rağmen içtiği ilaçlar yüzünden şişti kadın resmen ilaçlar iştah açtıkça da yedi ... bu zamana kadar ne yediysede içtiysede olmadı diyetisyenlerede gitti tabi ama nedense o kadracık şeylerede kanmadı nasıl ve nerden duydu bilmiyorum ama bu kabak süper bişi oldu onun hayatında...nasıl mı kullanıyor çok basit kabağı rendeliyip üzerine limon sıkıp yiyosunuz ve gözle görülebilcek değişiklikler ortaya çıkıyo bi süre sonra...annem tam 2 ayda 12 kilo verdi tabii...herhangi bi zararı olmıycağı için denemede yarar görüyorum...bende doğumdan sonra deniycem tabi kii !!!
hepinize fit bi görünüm diliyorum byes.........

:D:D kısss nurummmm ben 48 kiloyumm :D:D ama ilerde allah göstermesin kilolu olursam denerimmm :D:D ellerine kollarına bide göbüşüne sağlık :kiss:

saol asimmm içimden bi pırtlatiim onu bende deniycem bu kabak olayını ...

paylşım için tşk canm yanlız bikaç sorum olcak yemekten öncemi yoksa sonramı yada ara öğünlerdemi yeniyor biraz daha açarsan konuyu çok sevinirm tekrr tşk tatlım...

paylşım için tşk canm yanlız bikaç sorum olcak yemekten öncemi yoksa sonramı yada ara öğünlerdemi yeniyor biraz daha açarsan konuyu çok sevinirm tekrr tşk tatlım...

neslii aç karnına yemeklerden önce ye aralarda ye ...hiçbir zararı yok sonuçta kabak yanii .....

Evet bunu bende denedım kesınlıkle ıse yarıyor.Kabak corbası deneyın derım.Sıtelerde tarıflerını bulabılırsınz.Bı kac tarıf var aslında metabolızmayı hızlandırması acısından acılı olabnını tavsıye ederım..

Geri