zayıflamanın altın kuralları !!!

hebele

Yeni Üye
Üye
zayıflamanın altın kuralları !!!
Merhaba melekler;

kızlar zayıflayamıyorum diyorsanız eğer bir diyet değil ama size altın kurallar söyleyebilirim ben kendimi hiz zayıf hatırlamam 24 yasındayım hep kiloluydum 78 kiloydum ve kıyafet sorunları sevgilinle yan yana yürüken bile aynı bedende olmak çok üzücü denemediğim hap lar çaylar kalmamıştır mourses,9 lu zayıflama çayı lipitabs ....vb hepsini denedim hiçbirinden çözüm almadım.meleklerim sadece beyninize yerleştirmeniz lazım ben zayıflamalıyım diye,ve ben onu yaptım şu an 55 kiloyum belki vermem uzun zaman aldı(8 ay ) ama sağlıklı kilo verdim ve kilom sabit kilo almıyorum yapmanız gereken altın kuralları söylüyorum

# küçük porsiyon tabak kullanın bu kahvaltı tabaklarından kullanırsanız çok daha güzel olur ve tabağınızı siz doldurun sabahları benim tabağımda 1 adet yumurta domates salatalık peynir ve 5 zeytin oluyor ve inanın o tabağı dolu gördüğünüzde sizin karnınız yemeden doyabiliyor :) bunu her öğün deneyin

# günde en az 1 buçuk litre su tüketin

#ve en önemli kural kızlar kesinlikle sporsuz zayıflanmıyor günde en azından 40 dakika yürüyüş yürümeye vaktiniz mi yok eve gelin yemek yaparken bile müzik açık oynayabilirsiniz en azından hiç yürümemekten iyidir

Geri