zayıflatan yiyecekler hangileri?

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
zayıflatan yiyecekler hangileri?
Hangi yiyecekler zayıflatır bilmek ister misiniz? Ondan önce biraz ön başlangıç yapalım ve bu konu üzerine bilgilerimizi yoklayalım ne varmış ne yokmuş. Şimdi kimi bayanlar su içsem yarıyor der, kimisi ne yesemde kilo alamıyorum der farklı birçok gelişimler var değil mi?
Başınıza gelmesede duymuşsunuzdur çevrenizden arkadaşlarınızdan… Bazı masum kilo aldırmayan yiyecekleri bilmekte ve hatta aksine size kilo vermenizde yardımcı olan yiyecekleri sizlerle bir paylaşalım diyorum.
Altın kural şu kilo vermede; ne yediğiniz ne kadar yediğiniz bu noktalara dikkat ederekten başlayalım.
Elma : Her mevsimde bulmak mümkündür. Sarısı, yeşili, kırmızısı; bunlarında yanı sıra ekşisi, tatlısı nasılda
yardım ediyor kilolarınızı vermenize. Nasıl mı?: Bağırsaklarınızı harekete geçirme özelliği sayesinde tabikii.
Brokoli: O da masumlar listesinde. Tam bir C vitamini deposu olmasıyla kalsiyumunuzuda sağlıyor ve hazmınızı kolaylaştırıyor.
Kiraz: İçinde müshil etkisi vardır ve kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan dost meyveniz
Nar: Kilo kontrolünüzü ve dengenizi sağlar. Kırmızı üzüm: Dolaşım sisteminizi düzenler.
Salatalık sağlıklı bir su deposu görevinden ötürü bu sebzemizide tüketmekte fayda var.

melike

ben çok zayıflamak istiyorum ben kendim diyete girdim 1 haftada 3 kilo verdim 65 ken 61 oldum sonra 60 indim ama hedefim 55 veye 50

Geri