Zevk suyu i̇le hamile kalanlar varmı

• Konbuyu başlatan :dd
D

:dd

Forum Okuru
Merhaba. Nişanlimla 6 temmuzda çıplak olarak sürtünmeyle iliskiye girdik. 25 haziranda adet olmustum ovulasyon dönemine denk geliyor. Beklenen adetim 22 temmuzdu. 22 sinde lekelenmeyle baslayip ertesi gun yogunlasan pihtili kanamam oldu ve 4 gun sonra lekenmeyle bitti. Adetten 1 hafta sonra(iliskiden en az 23 gun sonra) belirli araliklarla 4 5 tane idrar testi yaptim hepsi negatif. Hamilelik ihtimalim var mi

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
:dd' Alıntı:
Merhaba. Nişanlimla 6 temmuzda çıplak olarak sürtünmeyle iliskiye girdik. 25 haziranda adet olmustum ovulasyon dönemine denk geliyor. Beklenen adetim 22 temmuzdu. 22 sinde lekelenmeyle baslayip ertesi gun yogunlasan pihtili kanamam oldu ve 4 gun sonra lekenmeyle bitti. Adetten 1 hafta sonra(iliskiden en az 23 gun sonra) belirli araliklarla 4 5 tane idrar testi yaptim hepsi negatif. Hamilelik ihtimalim var mi
Büyük ihtimalle adet olmuşsunuz hamile olduğunuzu düşünmüyorum

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Üstüne Görme olsa beklenen adetten bikac gün önce yaşanıyor üstüne görme ve çok kanamalı olmuyor adet olmuşsunuz

N

Nilaysssss

Üye
Üye
Selin’de' Alıntı:
Benden hiç gitmiyorlar ki kuzum sen kendini rahat bırak bence İnan taktıkça daha beter olacaksın benim düştüğüm duruma düşme lütfen
Ay bilmiyorum deliriyorum galibaa

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Nilaysssss' Alıntı:
Ay bilmiyorum deliriyorum galibaa
Valla kuzum bu 9 ay boyle geçmez canlı şahit benim yani yapma bunu kendine ben 9 aydır neler neler yasıyorum bi bilsen İnan artık akıl hastanesine yatmaktan korkuyorum

D

:dd

Forum Okuru
LaViNYaM' Alıntı:
Adetten 1 hafta sonra test yaptım diyorsunuz negatif çıkmış hamile değilsiniz
Bu testlerin dogruluk payi az diyorlar guvenme diyen cok insan oldu kafam karışıyor :(

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Bu testlerin dogruluk payi az diyorlar guvenme diyen cok insan oldu kafam karışıyor :(
Tabii ki güvenebilirsiniz adet günü geçmesi gerekir testin doğruluk oranının artması icin ve kan testi idrar testlerine göre daha güvenilirdir

E

Esmxcv

Forum Okuru
LaViNYaM' Alıntı:
Tabii ki güvenebilirsiniz adet günü geçmesi gerekir testin doğruluk oranının artması icin ve kan testi idrar testlerine göre daha güvenilirdir
Bi yerde okudum bi cok kadın üstüme gorme kanamasını âdet kanaması yogunlunda olmus. Bu gerçek mi

E

Esmxcv

Forum Okuru
LaViNYaM' Alıntı:
Adetten 1 hafta sonra test yaptım diyorsunuz negatif çıkmış hamile değilsiniz
Bu kandaki hcg testini gizli yapan bi yeri nasil bulabilirim ya gizli yaptıran var mi hiç

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Esmxcv' Alıntı:
Bu kandaki hcg testini gizli yapan bi yeri nasil bulabilirim ya gizli yaptıran var mi hiç
canım oturduğun yerde internttebde araştır özel laboratuvarlar var hastane degil klinik kayıt altına alınmıyor sadece kan veriyorsun bi kaç saate alıyorsun ama biraz daha pahalı

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş üstüne testte yapmışsınız bence hamile değilsiniz

E

Esmxx

Forum Okuru
Selin’de' Alıntı:
canım oturduğun yerde internttebde araştır özel laboratuvarlar var hastane degil klinik kayıt altına alınmıyor sadece kan veriyorsun bi kaç saate alıyorsun ama biraz daha pahalı
Ozel hastanelerim laboratuvarında yapılan kan testleri ne kadar güvenilir gizlilik acısından. Oturduğum yerde ozel laboratuvar yok malesef. :((((((

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Esmxx' Alıntı:
Ozel hastanelerim laboratuvarında yapılan kan testleri ne kadar güvenilir gizlilik acısından. Oturduğum yerde ozel laboratuvar yok malesef. :((((((
Ben özel hastane de defalarca kan testi yaptırdım doktor giriş yaparken anlatıyor durumu sıkıntı Yok yani korkmayın

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ya şu gizlilik olayına her kes takmış durumda. Kimse kimsenin umuru değil özellikle özel hastanelerde yaptığınız her şey ama her şey gizlidir zaten. Hasta güvenliği söz konusu. kimse kimseye hiç bir hastenede söylemez ama devlet ve ssk türü hastanelerde kişinin girişi sisteme işlendiğinden dolayı muayene ücretinden tutun da yapılan her şeyi görebilirler gerek yok. Özel hastanelere gidebilirsiniz testin sonuçları yüzde yüzdür özel ya da devlet farketmiyor nihayetinde hamilelik için bir hormona bakılıyor güvenle kullanabilir ve gidebilirsiniz sıkıntı yapmayın sonuçlar da yüzde yüz kesindir.

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Ya şu gizlilik olayına her kes takmış durumda. Kimse kimsenin umuru değil özellikle özel hastanelerde yaptığınız her şey ama her şey gizlidir zaten. Hasta güvenliği söz konusu. kimse kimseye hiç bir hastenede söylemez ama devlet ve ssk türü hastanelerde kişinin girişi sisteme işlendiğinden dolayı muayene ücretinden tutun da yapılan her şeyi görebilirler gerek yok. Özel hastanelere gidebilirsiniz testin sonuçları yüzde yüzdür özel ya da devlet farketmiyor nihayetinde hamilelik için bir hormona bakılıyor güvenle kullanabilir ve gidebilirsiniz sıkıntı yapmayın sonuçlar da yüzde yüz kesindir.
Bende öyle biliyorum sadmin ablacım devlet hastanesinde yapılmaz bu tür testler ama beni biliyorsun 7 8 beta hcg yaptırdım suana kadar bi sıkıntı da yaşamadım yani