Zevk suyu i̇le hamile kalanlar varmı

Ya şu gizlilik olayına her kes takmış durumda. Kimse kimsenin umuru değil özellikle özel hastanelerde yaptığınız her şey ama her şey gizlidir zaten. Hasta güvenliği söz konusu. kimse kimseye hiç bir hastenede söylemez ama devlet ve ssk türü hastanelerde kişinin girişi sisteme işlendiğinden dolayı muayene ücretinden tutun da yapılan her şeyi görebilirler gerek yok. Özel hastanelere gidebilirsiniz testin sonuçları yüzde yüzdür özel ya da devlet farketmiyor nihayetinde hamilelik için bir hormona bakılıyor güvenle kullanabilir ve gidebilirsiniz sıkıntı yapmayın sonuçlar da yüzde yüz kesindir.
Bende öyle biliyorum sadmin ablacım devlet hastanesinde yapılmaz bu tür testler ama beni biliyorsun 7 8 beta hcg yaptırdım suana kadar bi sıkıntı da yaşamadım yani

Ya şu gizlilik olayına her kes takmış durumda. Kimse kimsenin umuru değil özellikle özel hastanelerde yaptığınız her şey ama her şey gizlidir zaten. Hasta güvenliği söz konusu. kimse kimseye hiç bir hastenede söylemez ama devlet ve ssk türü hastanelerde kişinin girişi sisteme işlendiğinden dolayı muayene ücretinden tutun da yapılan her şeyi görebilirler gerek yok. Özel hastanelere gidebilirsiniz testin sonuçları yüzde yüzdür özel ya da devlet farketmiyor nihayetinde hamilelik için bir hormona bakılıyor güvenle kullanabilir ve gidebilirsiniz sıkıntı yapmayın sonuçlar da yüzde yüz kesindir.
Sadmin ablacım benim hani 9. Aya girdim ya çok yogun sulu şeffaf yapışkan akıntım oluyor suana kadar hiç boyle bi akıntı olamamıştı bu kadar yoğun yumurtlama günüm de geceli oldu baya sence bu nedir ablacım hani bana bi akıl ver bildiğin birsey vardır netice de bayram dolayısıyla randevu da bulamıyorum senden başka danışacağım kimse Yok nolur kızma internete bi yazıyorum saçma sapan dpguma yakın boyle akıntılar oluyor diye yazıyor ablacım

Sadmin ablacım??

Sadmin ablacım bu el kremi gibi olan akıntı icin her site de gebelik belirtisi diyor nolur birsey yaz lütfen bu el kremi gibi olan akıntı aadece gebelikte mi olur yanma kasıntı acı koku yok bunun gebelikle alakası mı var abla param Yok hastaneye gidemiyorum tek yardımcı olan sensin ablacım

Ya usandım senden Selin bari bayramda rahat bırak ya rica ediyorum.
Abla ben memnun değilim ki seni insanları bu şekilde sıkmaya bunaltmaya bayılmıyorum ama kendimi çıkmaz da hissedince mecbur bi hal çaresi arıyorum napim abla param Yok hasTaneye gidemiyorum e bayram malum bi tek sana sorabiliuorım napim abla yani haklısın birsey de diyemiyorum ki :(

Geri