zevk suyu ile hamile kalınır mı?

gizlii17

Yeni Üye
Üye
zevk suyu ile hamile kalınır mı?
Arkadaşlar erkek arkadaşım vajinama girmeye çalıştı ama fazla baskı uygulamadı 2 damla kan geldi ama boşalma gibi bir durum olmadı zaten geç boşalıyor zevk suyu denk geldi mi bilmiyorum.normalde 20 21 gibi adet oluyorum.yumurtlama dönemim 5 veya 6 sı oluyor.28 inde bu olay yaşandı hamile kalma gibi bir durum yoktur degil mi hicbir sekilde boşalma olmadı

Merhabalar sevgili gizlii,

Anlattıklarınıza bakarak boşalma olmadığını ama kan geldiğini anlıyoruz. Bu kan gelmesi durumu muhtemelen biraz zorlama olduğundan dolayı yırtılma olmuştur. Yani vajinal girişte yırtılma olmuştur. Onun haricinde yüzde yüz olarak hamile değilsiniz diyemeyiz. Zevk suyu ile hamilelik baya zor ama imkansız değil. Bu tür bir durumda lütfen eczanelerden ertesi gün hapı alarak hemen kullanın ve olası hamileliklerin önüne geçin. Ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Muhtemelen adetinizde sarkma olabilir. Bu tür bir durumda yine lütfen korkmayın. Sürekli olarak psikolojik şekilde yaşanılan travmalar, " acaba hamilemiyim " gibi düşünceler fizloyojik olarak sizi etkiler ve adetiniz sarkabilir kormayın lütfen.

Geri