Zevk suyu ile hamile kalmak mümkün mü ?

Onurm

Yeni Üye
Üye
Zevk suyu ile hamile kalmak mümkün mü ?
Sevgilimle adet bitiminden 1 gun sonra ilk kez surtunerek sevistik bosalma olmadi bakireyim zevk suyundan hamile kalma ihtimalim yuksekmi yardim edin lutfen. Adetim 20 mayista başladı 25 mayista bitti 26 mayista sevistik yumurtlama donemi mi hesapladim denk gelmiyo nolur yardim edin

Selamlar,

Birliktelik döneminiz yumurtlama dönemine asla denk gelmiyor. Bir hafta sonra yumurtlama yapamayacağınızdan dolayı tam anlamı ile ilişkiye girseniz ve sevgiliniz içinize boşalsa bile hamilelik olmazdı rahat olun lütfen. Ama dikkati ve tedbiri de elden bırakmayın olur mu ?

Selamlar,

Birliktelik döneminiz yumurtlama dönemine asla denk gelmiyor. Bir hafta sonra yumurtlama yapamayacağınızdan dolayı tam anlamı ile ilişkiye girseniz ve sevgiliniz içinize boşalsa bile hamilelik olmazdı rahat olun lütfen. Ama dikkati ve tedbiri de elden bırakmayın olur mu ?

Yani hamile kalma olasiligim yok. Cunku adet bitiminden hemen 1 gun sonra oldu ve bosalma filan olmadi sadece zevk suyuyla olurmu diye düşündüm cok korktum 1 2 dkklik biseydi tam vajinann ortasina degmedi bile penis

Yani hamile kalma olasiligim yok. Cunku adet bitiminden hemen 1 gun sonra oldu ve bosalma filan olmadi sadece zevk suyuyla olurmu diye düşündüm cok korktum 1 2 dkklik biseydi tam vajinann ortasina degmedi bile penis

Evet aynen belirttiğimiz gibi bu tür bir durumda hamile olma ihtimaliniz sıfır. Rahat olun bu kadlar kafaya takmayın lütfen hamile değilsiniz. Bu tür bir durumda şüphe duyarsanız hemen 48 saat içinde eczanelerden ertesi gün hapı alarak kullanabilirsiniz.

Peki adet olduktan bi gun sonra girilen surtunme yoluyla iliskide hamileleik yuksekmi ustelik bakireyim ve bosalma olmadi zevk suyundan supeleniyoruz ama 3 hafta oldu bu olay olali bende bi değişiklik yok

Kısacası korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Her dönem gebe kalınabilir.Bu tür sorulara kesin cevap veremiyoruz. Bakire olmanız hamile kalmanızı engellemez.

Geri