zevk suyu ne zaman gelir

Şehvetli durum olduğu andan itibaren yani penis sertleşmesi gerçekleştiği andan itibaren zevk suyu peniste olur boşalmadığın sürece de kalır boşalma sertleşme oluncada zevk sıvısı ile birlikte penis ucunda ve içinde meni de kalır

zevk suyu gelmesi için erkeğin şehvet olarak zevk alması yeterlidir, illa sertleşmesi gerekmez, bazen telefonda erkekler konuşurken fazla heyecan yaparlarsa, penisleri sertleşmeden de zevk suyu akabilir. Boşalma öncesinde zevk suyu gelir, boşaldıktan sonra zevk suyu gelmez. Boşalasaya kadar sürekli gelebilir, kimisi zevk suyundan hamile kalabilir de diyorlar, kimisi olmaz da.

zevk suyu gelmesi için erkeğin şehvet olarak zevk alması yeterlidir, illa sertleşmesi gerekmez, bazen telefonda erkekler konuşurken fazla heyecan yaparlarsa, penisleri sertleşmeden de zevk suyu akabilir. Boşalma öncesinde zevk suyu gelir, boşaldıktan sonra zevk suyu gelmez. Boşalasaya kadar sürekli gelebilir, kimisi zevk suyundan hamile kalabilir de diyorlar, kimisi olmaz da.
anladim ben baktim partnerimin penisinde de benim vajinamdada carsaftada islaklik yoktu bu durumda zevk suyu gelmemis mi yoksa gelmiste kumurus mu?

gelmemis mi yoksa gelmiste kurumus mu demek istedim

Geri