Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
A

Anonimiuslalala

Forum Okuru
Merhabalar yaridmci olursanız sevinirim sevgiljm ile surtunmeli iliskiye girdik ama vajinaya surtunme 2 3 kere falan oldu reglisinden 21 gun sonra yasandi bu diger reglisi 9 agustos da gelicekmis yumurtlama donemi degil diye dusunuyoruz bosalmada yok ama zevk suyu vajinaya azcik degdiyse bir sorun olabilir mi

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Anonimiuslalala' Alıntı:
Merhabalar yaridmci olursanız sevinirim sevgiljm ile surtunmeli iliskiye girdik ama vajinaya surtunme 2 3 kere falan oldu reglisinden 21 gun sonra yasandi bu diger reglisi 9 agustos da gelicekmis yumurtlama donemi degil diye dusunuyoruz bosalmada yok ama zevk suyu vajinaya azcik degdiyse bir sorun olabilir mi
21 gün sonrası yumurtlama zamanını geçmiş olduğunu düşünüyorum adeti 30 günde bir oluyorsa 15-16-17. günler yumurtlama olabilir ayrıca şunu belirtmek isterim ki zevk suyu dediğiniz şeyden hamile kalınabilir

A

Ananimiuslalala

Forum Okuru
LaViNYaM' Alıntı:
21 gün sonrası yumurtlama zamanını geçmiş olduğunu düşünüyorum adeti 30 günde bir oluyorsa 15-16-17. günler yumurtlama olabilir ayrıca şunu belirtmek isterim ki zevk suyu dediğiniz şeyden hamile kalınabilir
peki bu durumda gebelik oalbilir mi yumurtalama zamani geçmiş?

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Ananimiuslalala' Alıntı:
peki bu durumda gebelik oalbilir mi yumurtalama zamani geçmiş?
Yumurtlama zamanı gecmeseydi ihtimal vardı ama yumurtlama zamanı gecmis ihtimal yok bence. Çünkü sperm 3 gün canlı kalabilir yumurtlama 24 saat sürüyor dolayısı ile yumurtlama olmuş bitmiş siz birlikte olmuş oluyorsunuz

L

leblebik

Forum Okuru
Ya bende şehir efsanesi zannediyordum gerçekten zevk suyundan hamile kalınıyormuş vay arkadaş yaaaa. çok yararlı konu teşekkür ediyorum önlemini almam gerekiyor zannedersem tşk

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tabiki hamile kalınır zevk suyundan. Önleminizi alın yararlı bulmanız ayrıca bizi sevindirdi. Zayıf bir ihtimal bile olsa, zevk suyu dediğimiz boşalmadan önceki sıvıda canlı spermler olabileceğinden hamile kalma riski var.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
leblebik' Alıntı:
Ya bende şehir efsanesi zannediyordum gerçekten zevk suyundan hamile kalınıyormuş vay arkadaş yaaaa. çok yararlı konu teşekkür ediyorum önlemini almam gerekiyor zannedersem tşk
Şehir efsanesi tabiki değil. Zevk suyuyla gebe kalma ihtimali son derece düşük olsada imkansız değil. Bu nedenle gebelik planı yoksa ve cinsel yönden aktifseniz uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulamanızı tavsiye ederiz

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Şehir efsanesi tabiki değil. Zevk suyuyla gebe kalma ihtimali son derece düşük olsada imkansız değil. Bu nedenle gebelik planı yoksa ve cinsel yönden aktifseniz uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulamanızı tavsiye ederiz
Suhan abla hem ic çamaşırı ile ilişki yaşayıp ikimizde de iç çamaşırı olup erkekte bosalma olmadan 7 beta hcg negatıf çıkıp 5 6 vajinal ultrason negatıf çıkıp düzensiz de olsa her ay adet görmüş olmam yani bunca şey birarada olmaz dimi hani ic çamaşırı ile ilişki olup bosalma olmadan gebe kalamam dimi abla

E

ertyap

Forum Okuru
ilişkiye girdim zevk suyu geldi boşalma dışarı oldu adet tarihim dündü olmadım acaba dışarı boşalma olmasına rağmen hamile kalırmıyım

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Düşük ihtimelde olsa zevk suyuyla hamile kalma olasılığı var. Yarın döneminiz gerçekleşmez ise gebelik testi yapabilirsiniz.

L

Lina56

Üye
Üye
Benim arkadaşım evli ve geri çekilme yöntemiyle korunuyormus dün hamile olduğunu öğrendi ne kadar doğru bilmiyorum ama öyle oluyor diye duydum ben bu arada bişey sorabilirmiyim

L

Lina56

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Tabiki hamile kalınır zevk suyundan. Önleminizi alın yararlı bulmanız ayrıca bizi sevindirdi. Zayıf bir ihtimal bile olsa, zevk suyu dediğimiz boşalmadan önceki sıvıda canlı spermler olabileceğinden hamile kalma riski var.
Bişey sorabilirmiyim size sadmin abla

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Buradan Sor Lina56 cevaplandırırım.

O

ondakbir

Forum Okuru
son adet tarihim 12 hazirandı ilşkiye girdim boşalma olmadı ama zevk suyu gelmişti 12 ağuztosta 5 gün süren 2 yoğun 3 gün lekeli kanamam oldu normalde adetim 7 gün sürüyor korkuyorum hamilemiyim sizce

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Adetiniz normal aralıkta gerçekleşmiş , her ay aynı miktar ve uzunlukta olmayabilir. Gebe değilsiniz ancak kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

M

Minya

Forum Okuru
5 gün önce sevgilim ile sürtünerek birliktelik yaşadım. Boşalma vajinama olmadı. Adetim 4 gün gecikti. Karnımda şişlik ve arada ufak ağrılarım oluyor. Hamile kalma olasılığım nedir?

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Minya' Alıntı:
5 gün önce sevgilim ile sürtünerek birliktelik yaşadım. Boşalma vajinama olmadı. Adetim 4 gün gecikti. Karnımda şişlik ve arada ufak ağrılarım oluyor. Hamile kalma olasılığım nedir?
vajina yakınında boşalma olduysa bu hamilelik için risk bir durumdur hamile kalma olasılığınız bu şekilde her zaman vardır.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Minya' Alıntı:
Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişki gebelikle sonuçlanabilr. Ejekülasyon olmadan zevk suyuyla hamile kalmak mümkünür. Adet gecikmesi gebelik dışında birçok durumdan kaynaklanabilir. Bugün gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.