Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Korunmasız her ilişki gebe kalam açısından riskti. Ejakülasyon olmasa dahi zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. Olasılık düşükte olsa imkansız değildir. Adetinizde gecikme olursa test yaparsınız.

T

tgceebcnn

Forum Okuru
Merhaba. Adet tarihinden 16-17 gün önce eşimle birlikte olduk vajina içine sperm girişi olmadığına eşim emin fakat adet günümü 16-17 gün varken birlikteliğimizden 5-6 gün sonra kanamam oldu. Normal adet kanaması gibi değildi. Koyu kahverengi ve az az geldi. Bittikten bir gün sonra tekrar aynı şey oldu. Şu an da kahverengimsi sümüksü akıntım var. Hamile olabilir miyim acaba?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, durumunuzun gebelikle alakası yok adete 16-17 gün varken oluşana kanama yara,kist,miyom,vs gibi durumlardan kaynaklanabilir. Bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanızda fayda var.

E

esracyma

Forum Okuru
merhaba adet tarihinden 8 gün önce ilişkiye girdik boşalma olmadı zevk suyu geldi adet günümden 1 gün sonra adet oldum hamile olma riskim varmıdır

N

N.z

Forum Okuru
Merhaba erkek arkadaşımla ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı ama bir iki damla da olsa kaçma ihtimalini göz önünde bulunduruyoum. İlişkiye gireli 3 hafta oldu ve benden kahverengi lekelenme geldi fakat hala adet kanaması gelmedi normalde lekeden sonra adet olurdum hamilemiyim acaba baya korkutuyo beni aydınlatırmısınız beni

Mehtapokur

Yeni Üye
Üye
Merhaba, erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz üzerimizdeyken sürtünme yaşadık, erkek arkadaşım kesinlikle boşalmadığını söylüyor ama benim Reglim şu an normale göre 2 gün gecikti, bir şey olmuş olabilir mi ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhaba, erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz üzerimizdeyken sürtünme yaşadık, erkek arkadaşım kesinlikle boşalmadığını söylüyor ama benim Reglim şu an normale göre 2 gün gecikti, bir şey olmuş olabilir mi ?
Selamlar,

Böyle hamilelik olmaz regl olmuşsun hamile değilsin. Kaç gün gecikirse geciksin sonuçta regl olmuşsun sıkıntı yok hamilelik asla söz konusu değil.

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yok sanırım yanlış anlattım, reglim 2 gün gecikti normale göre demek istedim.
Muhtemelen " hamile kalır mıyım hamile miyim " şeklindeki düşüncelerinizden dolayı aşırı stres yaptınız ve bu da regli geciktirdi. Her türlü ilaç kullanımı aşırı sevinç aşırı düşünce aşırı üzüntü gibi durumlarda regl bir haftaya kadar sarkabilir. Sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

S

Selambenmerve

Forum Okuru
Merhabalar nişanlımla bugün bir birleşme yasadık ve ilk kez bu kadar sert oldu ve girdi. Fakat boşalma olmadı. Lavaboya gidip idrarımı yaptım ve temizlendim. 1 saat sonra akıntıyla beraber mercimek tanesi büyüklüğünde pembemsi kan geldi. Suan acı hissediyorum ve idrar yaparken yanma, kaşıntı var.

S

Selambenmerve

Forum Okuru
Merhabalar nişanlımla bugün bir birleşme yasadık ve ilk kez bu kadar sert oldu ve girdi. Fakat boşalma olmadı. Lavaboya gidip idrarımı yaptım ve temizlendim. 1 saat sonra akıntıyla karışık mercimek tanesi büyüklüğünde pembemsi kan geldi. Suan acı hissediyorum ve idrar yaparken yanma, kaşıntı var.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhabalar nişanlımla bugün bir birleşme yasadık ve ilk kez bu kadar sert oldu ve girdi. Fakat boşalma olmadı. Lavaboya gidip idrarımı yaptım ve temizlendim. 1 saat sonra akıntıyla karışık mercimek tanesi büyüklüğünde pembemsi kan geldi. Suan acı hissediyorum ve idrar yaparken yanma, kaşıntı var.
Sorunuzun ne olduğunu yazmamışsınız . Hamile kalır mıyım diye soruyorsanız korunmasız her ilişki risktir ejakülasyon olmadan da gebe kalınabilir. İdrar yaparken neden yanma kaşıntı var diye soruyorsanız ; idrar yollarınızda enfeksiyon , mantarınız olabilir..

S

Selambenmerve

Forum Okuru
Sorunuzun ne olduğunu yazmamışsınız . Hamile kalır mıyım diye soruyorsanız korunmasız her ilişki risktir ejakülasyon olmadan da gebe kalınabilir. İdrar yaparken neden yanma kaşıntı var diye soruyorsanız ; idrar yollarınızda enfeksiyon , mantarınız olabilir..
Bugün ella kullandım her ihtimale karşı. Tekrar beyaz akıntıyla cok ama cok hafıf pembemsi kan vardı. Yırtılmadan dolayı olmuş olabilir mi ? Çünkü daha önce bu kadar ileriye gitmedik bu ilkti. Ondan şüphelendim. Hamilelik olabilir mi?

M

mrvaslin

Forum Okuru
Merhabalar erkek arkadaşımın zevk suyu elimize geldi ama ellerimiz yatağa ve tenimize temas ettikten sonra kloritisime götürdü erkek arkadaşım hamilelik ihtimalim var mıdır?

E

Enes

Forum Okuru
Kiz arkadasimla ilişkiye girdik zevk suyu’ndan hamile kalma ihtimali ile (kendisi doğurganlık dönemindeydi) ella kullandık bundan 1 ay önce de böyle bir olaydan dolayı ertes 72 kullanmıştık yani 30 gün aralıkla 2 kere farklı ertesi gün hapları kullandı eczacı çok sorun olmaz dedi adeti 4 gün gecikti ama kendisi adetinin düzensiz olduğunu bazı dönemlerde geciktiğini söylüyor hamile kalma ihtimali var mı ve adetinin ne kadar gecikmesi normaldir çok gecikir mi ve hocam ilacı 15 gün önce kullandı bugün sürtünerek ilişkiye girdik bosalıcagimi anladığım an ayrıldık ve temassız bir ortamda boşaldım kız arkadaşım ise ardından peçete ile cinsel bölgesini sildi sizce ne yapmamız lazım birşey olabilir mi

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Verdiğiniz bilgilere göre yanıtımızı verelim. Öncelikle belirtelim ki ertesi gün hapı gebelikten % 100 korumaz. Etkinliği %85-90 dır. Ertesi gün hapı kullandığı halde gebe kaldığını rapor edenler vardır. Partnerinizin gebe olup olmadığı ancak test yapılarak anlaşılabilir. Gecikmesi ya gebelikten yada 2 defa ertesi gün hapı kullanmaktan.Bu ilaç hormonal olduğu için döngüyü etkileyebilir.Bu durumda önerimiz partnerinizin gebelik testi yapması..