Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Mensiniz 2-3 gün sürmesi normaldir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

B

Brt123

Forum Okuru
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Mensiniz 2-3 gün sürmesi normaldir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.
Merhaba ben sevgilimle sürtünme ile ilişkiye girdim boşalma olmadı ama zevk suyu vajinama temas etti adetime 3-4 gün vardı yani yumurtlama dönemimdi. 11 saat sonra ella hap ını aldım. Henüz daha bir belirti yok ama hamile olma ihtimalim var mı? Acil cevap verirseniz sevinirim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ben sevgilimle sürtünme ile ilişkiye girdim boşalma olmadı ama zevk suyu vajinama temas etti adetime 3-4 gün vardı yani yumurtlama dönemimdi. 11 saat sonra ella hap ını aldım. Henüz daha bir belirti yok ama hamile olma ihtimalim var mı? Acil cevap verirseniz sevinirim
Adete 3-4 gün kala yumurtlama döneminde olduğunuzu nereden anladınız yada çıkardınız ?? Zevk suyuyla gebe kalma ihtimali düşüktür fakat imkansız değildir. Benzer sorularda bunu hep belirtiyoruz. Ertesi gün hapları da hamilelikten % 100 korumuyor. Adetiniz de gecikme olursa test yaparsınız.

Bb123

Yeni Üye
Üye
İlişkiye gireli 5 gün oldu adetmin son günü beraber oldum icime bosalmadi ama icine sizmis olabilir 2 kez bosaldi ve devam ettik ilk bosaldiginda icinden cikarmak istemedigini soyledi ama bosalmadim dedi tekrar devam ettik son bosaldiginda kalcama gelmişti kalcama bosalmis ben elledim vajinami ve cok kaygan ve cok islakti yumurtlama dönemime 3 gün vardi hamile kalma sansim var yazıyordu flo uygulamasında ilişkiye girdim 2. Günü belimden baslayip kalcama bacaklarima kadar ağrımaya başladı yürüyemedim topalladim 1 gün sürdü ayni gun beyazimsi bir akintiyla karsilastim bir daha olmadi bugün yumurtlama günüm uykum çok geliyor bugün sanirim sabahtan beri 8 9 kere tuvalete ciktim diyebilirim normalde bu kadar olmaz hayatta ve vantilatör karşısında sıcak basıyor tatlı seyler istiyor canım tuzlu istemiyor asla yemek gelmiyor icimden tatlı bisiler aldım fakat onları da yarim bıraktım Şu an yemek istemiyorum bir anlık geliyor sanirim adetime 13 gün var daha ve ben 13 günün sonunda gebelik testi yaptırmayı düşünüyorum göğüslerinde hiç bir hassasiyet yok dediğim gibi açlık hissi tatlı seyler yeme isteği çok hafif mide bulantisi çok az denilebilcek kadar ac misim gibi o da uykum gelmeye başlıyor gözlerim acıyor sizce hamile olabilir miyim ve yaptığım gün hamile olma şansımdı spermler 3 gün kalma şansı var 3 gün kalıp bugün döllenme olmuş olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim

Bb123

Yeni Üye
Üye
Rica ederim, sağlıklı günler diliyorum

İlişkiye gireli 5 gün oldu adetmin son günü beraber oldum icime bosalmadi ama icine sizmis olabilir 2 kez bosaldi ve devam ettik ilk bosaldiginda icinden cikarmak istemedigini soyledi ama bosalmadim dedi tekrar devam ettik son bosaldiginda kalcama gelmişti kalcama bosalmis ben elledim vajinami ve cok kaygan ve cok islakti yumurtlama dönemime 3 gün vardi hamile kalma sansim var yazıyordu flo uygulamasında ilişkiye girdigimin 2. Günü belimden baslayip kalcama bacaklarima kadar ağrımaya başladı yürüyemedim topalladim 1 gün sürdü ayni gun beyazimsi bir akintiyla karsilastim bir daha olmadi dün yumurtlama günüm uykum çok geliyor dün sanirim sabahtan beri 8 9 kere tuvalete ciktim diyebilirim normalde bu kadar olmaz hayatta ve vantilatör karşısında sıcak basıyor tatlı seyler istiyor canım tuzlu istemiyor asla yemek gelmiyor icimden tatlı bisiler aldım fakat onları da yarim bıraktım Şu an yemek istemiyorum bir anlık geliyor sanirim adetime 13 gün var daha ve ben 13 günün sonunda gebelik testi yaptırmayı düşünüyorum göğüslerinde hiç bir hassasiyet yok dediğim gibi açlık hissi tatlı seyler yeme isteği çok hafif mide bulantisi çok az denilebilcek kadar ac misim gibi o da uykum gelmeye başlıyor gözlerim acıyor sizce hamile olabilir miyim ve yaptığım gün hamile olma şansımdı spermler 3 gün kalma şansı var 3 gün kalıp bugün döllenme olmuş olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim

S

Sudemlyş

Forum Okuru
Merhaba tam gebe kalma şansımın yüksek olduğu zamanda 2 gün ara ile 2 kez korunmasız ilişkiye girdim ama boşalırken çıktı yani içime boşalmadı hamile kalma riskim var midir ?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İlişkiye gireli 5 gün oldu adetmin son günü beraber oldum icime bosalmadi ama icine sizmis olabilir 2 kez bosaldi ve devam ettik ilk bosaldiginda icinden cikarmak istemedigini soyledi ama bosalmadim dedi tekrar devam ettik son bosaldiginda kalcama gelmişti kalcama bosalmis ben elledim vajinami ve cok kaygan ve cok islakti yumurtlama dönemime 3 gün vardi hamile kalma sansim var yazıyordu flo uygulamasında ilişkiye girdigimin 2. Günü belimden baslayip kalcama bacaklarima kadar ağrımaya başladı yürüyemedim topalladim 1 gün sürdü ayni gun beyazimsi bir akintiyla karsilastim bir daha olmadi dün yumurtlama günüm uykum çok geliyor dün sanirim sabahtan beri 8 9 kere tuvalete ciktim diyebilirim normalde bu kadar olmaz hayatta ve vantilatör karşısında sıcak basıyor tatlı seyler istiyor canım tuzlu istemiyor asla yemek gelmiyor icimden tatlı bisiler aldım fakat onları da yarim bıraktım Şu an yemek istemiyorum bir anlık geliyor sanirim adetime 13 gün var daha ve ben 13 günün sonunda gebelik testi yaptırmayı düşünüyorum göğüslerinde hiç bir hassasiyet yok dediğim gibi açlık hissi tatlı seyler yeme isteği çok hafif mide bulantisi çok az denilebilcek kadar ac misim gibi o da uykum gelmeye başlıyor gözlerim acıyor sizce hamile olabilir miyim ve yaptığım gün hamile olma şansımdı spermler 3 gün kalma şansı var 3 gün kalıp bugün döllenme olmuş olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim
Adete 13 gün kala gebelik belirtisi olmaz, gebe olup olmadığınız anlaşılmaz + her dönem gebe kalmak mümkündür. Uygun koşullarda sperm rahimde 3-5 gün yaşayabilir. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

I

Irmak ceren

Forum Okuru
Ben erkek arkadaşımla seviştim zevk suyu biraz vajinamın içine girdi hamile kalırmıyım acaba lütfen yardım edin

Tedirginkiz

Yeni Üye
Üye
Sınav stresinden adetim gecikmişti 3.günüydü gecikmesinin o gün sevgilimle yakinlastik soyunuk şekilde prezervatifle sürtünduk bir dakikadan daha az sürdü onun dışında ikimizde oral yolla ayri ayri boşaldık her seferinde ıslak mendille sildik ıslak mendilleri o boşaldıktan sonra onun kucağına koymuştum onu temizledim sonra diğer bi mendil aldim onun üstünde duran ama o mendile sperm degmedigine eminim kullanilmamisti vajinami onla sildim daha sonra emin olmadigim icin hemen o mendili bırakıp paketten yenisini alip sildim sonrasındada çıplak şekilde öpüştük beni ustune aldı ama elimle hemen penisini tuttum bana değmesin diye hamile miyim bahsettiğim olayın üstünden 12 gün gecti hala adet olmadım adet dongumde toplam 15 gün gecikmis oldu bir haftadır doğan suyu içiyorum son 3 gündür karnım ve kasiklarim agriyor

Tedirginkiz

Yeni Üye
Üye
Verdiğiniz bilgilere göre bu tür birliktelikle gebe kalma ihtimaliniz yok fakat tedbirli davranıp gebelik testi yapmanızı öneriyorum.
Çok teşekkür ederim fakat o üç günlük gecikme öncesinde de hiç beraberliğim olmadi adetlerim hep bir iki gun gecikirdi hormon bozuklugundan dedigim gibi cok stres altındayım ailevi ve sınavlardan kaynaklı sabahda artik canıma tak etti diye diş macunuyla test yaptim ne kadar doğrudur bilmem ama negatif ti o eczaneden test almaya çekindim o yüzdende böyle kaldim ama adetim geliyor olabilir mi bu kasik ağrıları felan

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Bu nedenle hemen gebeliğe bağlamamak gerekir. Diş macunuyla gebelik testi sadece hurafe bilimsel bir dayanağı yok. Belirtileriniz adet olacağınız yönünde , yinede tedbirli davranıp gebelik testi yapın.

Tedirginkiz

Yeni Üye
Üye
Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Bu nedenle hemen gebeliğe bağlamamak gerekir. Diş macunuyla gebelik testi sadece hurafe bilimsel bir dayanağı yok. Belirtileriniz adet olacağınız yönünde , yinede tedbirli davranıp gebelik testi yapın.
Peki bu kadar karin ağrısı neden 3 gündür kasiklarim da acıdimi cok acıyor karın ağrım geçmiyor 2gündür kronik sekilde agriyor adet söktürücü tavsiyeniz varmi

T

teressamorn

Forum Okuru
Kızlar banada yardımcı olun erkek arkadaşımla ilişkiye girdik tam boşalacağı zaman çekti ama biraz içime sperm kaçtı adetime 7 gün var sizce hamile kalırmıyım korkuyorum

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Valla verdiğin bilgilere göre hamile kalma olasılığın var. Doğum kontrolü uygulamadan ilişkiye girmek hamile kalma açısından risktir. Hamile kalmak için bir sperm yeterlidir birazcık spermin kaçmasıda gebe kalmanızı sağlayabilir . Adetinize 7 gün var gecikmeniz olursa test yapın.

M

mlkdrya

Forum Okuru
merhaba ilk cinsel deneyimimdi içime boşalma olmadı ama zevk suyundan şüpheleniyorum iki defa adet oldum yinede hamile kalmaktan korkuyorum sizce hamilemiyim

E

esraceydakar

Forum Okuru
Evet arkadaşlar zevk suyuyla hamile kalınır. Hamile kalmak için illaki boşalma gerekmiyor Erkeğin boşalmasına yakın gelen zevk suyunda sperm hücresi olabilr hatta boşaldıktan sonra gelen zevk suyunda bile sperm hücresi olabilri. Siz siz olun korunmadan ilişkiye girmeyin nasıl olsa boşalma olmayacak hamile kalmam diye düşünmeyin . İlişki esnasında mutlaka korunun ha bu ara şu ertesi gün haplarınada güvenmeyin kız arkadaşım ertesi gün hapıyla hamile kaldı. En iyisi erkeğin prezervatif kullanması hiç kendinizi riske atmayın derim

Moderatör tarafında düzenlendi: