Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
E

Elifffff61

Forum Okuru
Merhaba iyi günler. Ben nişanlımla sürtünme yoluyla iki kez ilişki yaşadım ilkinde benim üzerimde iç çamaşırı içlik ve pantolon o çıplaktı belki pantolona 1 damla gelmiş olabilir hemen sildim,ikincisinde ise bende iç çamaşırı onda da boxer vardı tam boşalırken kendini çekti ve peçeteye boşaldı benim hiçbir yerim ıslanmadı yani boşalırken bana temas etmedi. Hamilelik durumu olabilir mi sizece yumurtlama dönemindeydim ve şuan adetime 11 gün var idrarım koyu bu bir belirti midir ki?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Elifffff61' Alıntı:
Merhaba iyi günler. Ben nişanlımla sürtünme yoluyla iki kez ilişki yaşadım ilkinde benim üzerimde iç çamaşırı içlik ve pantolon o çıplaktı belki pantolona 1 damla gelmiş olabilir hemen sildim,ikincisinde ise bende iç çamaşırı onda da boxer vardı tam boşalırken kendini çekti ve peçeteye boşaldı benim hiçbir yerim ıslanmadı yani boşalırken bana temas etmedi. Hamilelik durumu olabilir mi sizece yumurtlama dönemindeydim ve şuan adetime 11 gün var idrarım koyu bu bir belirti midir ki?
Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz yok. Adete 11 gün kala gebelik belirtisi olmaz. Az su tüketiyorsanız idrarınız bundan dolayı koyu olabilir.

E

Eliffffff61

Forum Okuru
Peki sühan bey teşekkür ederim,içimi rahattınız ihtimal yok diyerek. Peki tedbiren en erken ne zaman hamilelik beta hcg baktırmam gerekir şuan adetime 10 gün var. Ve sık idrara çıkma vs bunlar sanırım psikilojiktir değil mi?

E

Eliffffff61

Forum Okuru
Peki tekrardan teşekkür ederim içimi rahatlattınız ihtimal yok diyerek. Peki tedbir amaçlı en erken ne zaman beta hcg baktırmalıyım adetime şuan 10 gün var 5 gün sonra yaptırsam (olayın üzerinden 13 gün geçmiş oluyor) kesin sonuç verir mi? Ve sanırım belirtilerim (sık idrara çıkma vs) bunlarda psikolojiktir değil mi?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Eliffffff61' Alıntı:
Peki sühan bey teşekkür ederim,içimi rahattınız ihtimal yok diyerek. Peki tedbiren en erken ne zaman hamilelik beta hcg baktırmam gerekir şuan adetime 10 gün var. Ve sık idrara çıkma vs bunlar sanırım psikilojiktir değil mi?
Psikolojikte olabilir, başka sağlık koşullarından da. Adetinizde gecikme yaşarsanız test yapabilirsiniz.

Z

zevk suyuu

Forum Okuru
sevgilimle cinsel ilişkiye girdim boşalırken geri çekildi adetimi zamanında oldum 5 gün sürdü ama hamile kalmaktan korkuyorum hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir gebe kalınabilir. Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz..

0

096328

Forum Okuru
slm ilişki esnasında boşalma olmadı zevk suyu değmiş olabilir üstüne adet oldum ama şüpehliyim gebelik söz konusu olabilirmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, ejakülasyon olmasa dahi düşük ihtimalde olsa zevk suyuyla hamile kalınabilir. Bu genel yorumumuz. Sizin sorunuza gelirsek şüpheli ilişki sonrası beklenen adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir.

N

nloveangld

Forum Okuru
bir ilişkim oldu ama boşalma olmadı ikimizinde zevk suyu çok yoğundu adetim ayın dördünde başlamalıydı ama olmadım korkuyorum hamile kalmış olabilirmiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Benzer sorularda hep belirtiyoruz. Zevk suyu sperm hücresi içerebiliyor ve gebelik söz konusu olabiliyor. Şüpheli ilişki sonrası döneminizde gecikme olmuş , bu durumda gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

3

39jkml

Forum Okuru
erkek arkadaşımla ilişkiye girdik zevk suyu çok yoğundu tam boşalırken çıktı ama çok az içime kaçtı hemen vajinamı yıkadım idrarımı yaptım adet olmadım 5 gün gecikti hamile olabilirmiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısından risktir. Zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. Verdiğiniz bilgilere göre gebe olma ihtimaliniz var . Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

D

Dvchatice

Forum Okuru
Merhabalar sevgilimle bir ilişki yaşadım ikimizde çıplaktık sürtünme ile boşalma oldu sevgilim vajina ma değilde üst kısmına boşaldı o sırada bende boşaldım hamike kalma olasılığım varmı aradan 2 gün grçti kasıklarımda ağrı vardı ilk gün şuanda midemde yanma ve ağrı var

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Dvchatice' Alıntı:
Merhabalar sevgilimle bir ilişki yaşadım ikimizde çıplaktık sürtünme ile boşalma oldu sevgilim vajina ma değilde üst kısmına boşaldı o sırada bende boşaldım hamike kalma olasılığım varmı aradan 2 gün grçti kasıklarımda ağrı vardı ilk gün şuanda midemde yanma ve ağrı var
Gebeliğin oluşabilmesi için spermin vajina içine sızması gerekiyor . Böyle bir durum söz konusu ise gebelik oluşur . + 2 günde de gebelik oluşmaz belirtisi olmaz. Adet döneminizde gecikme yaşarsanız test yaparsınız.

B

blbyelsa

Forum Okuru
ilişki esnasında zevk suyu vajinama geldi ilişkiden sonra adet oldum 5 gün sürdü ama kendimi halsiz hissediyorum hamile olabilirmiyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
blbyelsa' Alıntı:
ilişki esnasında zevk suyu vajinama geldi ilişkiden sonra adet oldum 5 gün sürdü ama kendimi halsiz hissediyorum hamile olabilirmiyim?
Şüpheli ilişki sonrası döneminiz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Tek bir septomdan yola çıkarak ta gebelik teşhisi yapılmaz. Kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın.

C

cltenbark

Forum Okuru
15 gün önce ilişkiye girdim sevgilim boşalacağı zaman geri çekti içeri boşalma olmadı adetim bu ayın 4 de başlayacaktı olmadım sizce hamilelik riskim varmı?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Ejakülasyon olmadan da zevk suyuyla hamile kalınabilir. Bu çok düşük ihtimaldir ancak imkansız değildir.Ayrıca adet gecikmesi de bir çok faktörden kaynaklanabilir. Gebe olup olmadığınızı gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz. Yeterli gecikme mevcut bugün gebelik testi yapınız.

S

srubn

Forum Okuru
ilişki sırasında korunmadık nişanlım boşalırken kendini çekti ama sanki biraz içime kaçtı ayın onunda adet olmam lazımdı olmadım hamilelik olabilirmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
srubn' Alıntı:
ilişki sırasında korunmadık nişanlım boşalırken kendini çekti ama sanki biraz içime kaçtı ayın onunda adet olmam lazımdı olmadım hamilelik olabilirmi
Korunmasız ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. Şüpheli ilişki sonrası döneminiz gerçekleşmemiş bu durumda hamile olabilirsiniz. Gebelik testi yapmanızı öneriyorum.