Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
E

esen9807

Forum Okuru
İyi günler sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim boşaldıktan sonra silip devam ettik adet günüm geldiginde ise adet oldum ama bu ay adet olmadım bugün olmam lazımdı hamilelik olabilirmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş adet kanamasının gelmesi, gebelik olmadığının en iyi belirtisidir. Bir sonraki adet gecikmesi bir çok nedenden dolayı olabilir. Stres yapıyorsanız bu durumda gecikmeye katkıda bulunabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.

Y

yasmnbyrk

Forum Okuru
mrb ilişkide korunmadık ama içime boşalma olmadı zevk suyu fazlaydı bednemi geldi ondanmı geldi bilmiyorum adet olmam gerekirdi 3 gün oldu adetim başlamadı hamile kalmış olabilirmiyim?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Korunmasız cinsel birliktelik hamile kalma açısından risk oluşturur. Ejakülasyon olmasa dahi zevk suyuyla gebe kalmak mümkün. Gecikmeniz olduğunu belirtmişsiniz bu durumda gebelik testi yapmanızı öneriyorum, gebelik söz konusu olabilir.

N

nsrenayz

Forum Okuru
slm adet bitimi sonrası ilşkiye girdim tam boşalma olacağı zaman dışarı boşalma oldu vajinaya sperm geldimi bilmiyorum ama adet olmadım am 3 gündür kasıklarımda seyirme var boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Evet ,vajina içine ejakülasyon olmadan zevk suyuyla gebe kalmak mükün. + geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir gebelikle sonuçlanabilir. 3 günlük gecikmeniz olduğunu belirtmişsiniz bu durumda gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

E

ella33

Forum Okuru
15 kasımda ilşkiye girdim ardından ella hap aldım dün adetim başladı hamilelik varmıdır

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
ella33' Alıntı:
15 kasımda ilşkiye girdim ardından ella hap aldım dün adetim başladı hamilelik varmıdır
Şüpheli ilişki sonrası döneminiz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Şüphenizi gidermek için gebelik testi yapabilirsiniz.

F

fadik03

Yeni Üye
Üye
merhabalar hocam 4yildir esimle gericekilme yöntemini uyguluyoruz adetim 4gun gecikti hic bir kazada yasanmadı ancak tabiki zevk suyundan olunabiliyormus sanırım iliskide bu hissedilmiyor testi yapsam dogru sonuc verirmi tum adet belirtileri var ama gelen yok

F

fadik03

Yeni Üye
Üye
Ecem ;)' Alıntı:
Zevk suyuyla hamile kalmak mümkün.Bende zevk suyuyla hamile kaldım. Eşim geri çekme yöntemiyle korunuyordu olacağı varsa oluyor. Bu yüzden hamilelik düşünmeyenler etkili bir doğum kontrol yöntemi uygulamalı.
iceri hic bosalma olmadan oldu dimi benimde reglim gecikti gerci baya olmus siz yazali ama yardımcı olursanız sevinirim nasil anladiniz testi ne zaman yaptiniz

T

Tedirgin

Forum Okuru
Hocam nişanlımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık o Bölgeye boşalma gerçekleşmedi ama nişanlım tedirgin adeti de gecikti stresten dolayı zaten düzenli adet görmüyor ama sürtünme olduğu için gebelik durumu var mıdır Aralık 8 de bittiği adeti biz 2 Ocak’ta yaptık bunu ve şu an adet olamadı belirtiler var göğüste ağrısı var ara ara kasıklarında ağrı var sizce olabilir mi gebelik?

NilayG

NilayG

Üye
Üye
bu sorular o kdr çok ki=) Aslında ülkemizdeki hanımalrın ne kadar da bu konuda bilgisiz olduğunu gösteriyor maalesef

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Tedirgin' Alıntı:
Hocam nişanlımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık o Bölgeye boşalma gerçekleşmedi ama nişanlım tedirgin adeti de gecikti stresten dolayı zaten düzenli adet görmüyor ama sürtünme olduğu için gebelik durumu var mıdır Aralık 8 de bittiği adeti biz 2 Ocak’ta yaptık bunu ve şu an adet olamadı belirtiler var göğüste ağrısı var ara ara kasıklarında ağrı var sizce olabilir mi gebelik?
Birliktelikte sperm ve zevk suyu vajinaya sızmadıysa gebelik söz konusu olmaz. Gebelik testi alıp uygulamak zor olmasa gerek. Kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın.

T

Tedirgin

Forum Okuru
HemşireniZ' Alıntı:
Birliktelikte sperm ve zevk suyu vajinaya sızmadıysa gebelik söz konusu olmaz. Gebelik testi alıp uygulamak zor olmasa gerek. Kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın.
Hocam iki gün önce regl oldu erken gebelik testi aldım reglin bitmesini bekliyoruz ama regl olduğu için rahatladım sizce?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Tedirgin' Alıntı:
Hocam iki gün önce regl oldu erken gebelik testi aldım reglin bitmesini bekliyoruz ama regl olduğu için rahatladım sizce?
Partnerinizin dönemi gerçekleştiyse gebelik söz konusu değildir. Yinede ikna olmanız açısından gebelik testini yapınız.

D

dnyam*

Forum Okuru
mrb nişanlımla ilişkiye girdik vajinamdan çıktı peçeteye boşaldı ilişkiden sonra adet oldum ama sanki karnım şiş ve sürekli gazım var hamile olabilirmiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
dnyam*' Alıntı:
mrb nişanlımla ilişkiye girdik vajinamdan çıktı peçeteye boşaldı ilişkiden sonra adet oldum ama sanki karnım şiş ve sürekli gazım var hamile olabilirmiyim
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Karnınızın şişmesi gazınızın olması sindirimle ilgili bir sorundan kaynaklanabilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

S

sevlgl

Forum Okuru
1 şubatta ilişkim oldu sevgilim boşalırken birazı vajinama kaçtı hemen parmağımı içeri sokup yıkadım idrarımı yaptım ayın 19 adet günümdü olmadım acaba hamile kalmış olabilirmiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan her cinsel ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. İlişkiden sonra vajinanızı yıkamanız yada idrarınızı yapmanız gebe kalmanıza mani değil. Gebe olup olmadığınızı gebelik testi yaparak öğrenebilrsiniz, test yapmak için yeterli gecikmeye sahipsiniz.

C

Cahill

Forum Okuru
39jkml' Alıntı:
erkek arkadaşımla ilişkiye girdik zevk suyu çok yoğundu tam boşalırken çıktı ama çok az içime kaçtı hemen vajinamı yıkadım idrarımı yaptım adet olmadım 5 gün gecikti hamile olabilirmiyim
Aynı olayı şuamda bizde yaşıyoruz nabıcaz 3 defa ilişkiye girdik ama hiç birince boşalmadım zevk suyuşa hamile kalırmı adeti 5 gün geçikti

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Cahill' Alıntı:
Aynı olayı şuamda bizde yaşıyoruz nabıcaz 3 defa ilişkiye girdik ama hiç birince boşalmadım zevk suyuşa hamile kalırmı adeti 5 gün geçikti
Boşalma olmadan zevk suyuyla hamile kalmak mümkün . Benzer sorularda bunu hep belirtiyoruz ihtimal düşüktür ancak imkansız değildir. 5 günlük gecikme varsa gebelik testi yapın.