Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Lina56

Üye
Üye
Ben 16
Şüpheli birliktelik sonrası beklenen zamanda regliniz gerçekleşmiş , akabinde test yapılmış sonuç negatif bu durumda gebelik söz konusu değildir.
Ben 16 regli olmam gerekti ve olmadım bugün aç karnima sabah test yaptım negatif çıktı bazı yerlerde belli olması için adet beş veya fazla gecikme yapması yazıyor idrar testinde belli olsun diye böyle bişey varmı ben napicam bilmiyorum artık
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Gebelik testi adete bir kaç gün kala yada adet gecikmesinde sonuç verir. Test sonucunuz negatif çıkmış 2 gün sonra testi tekrar uygularsınız . Kendinizi niye öldürüyorsunuz ? Herşeyin bir çözümü vardır.
 

Lina56

Üye
Üye
Böyle durumlarda hep olan kadınlara oluyor... Seninkinin haberi var mı bu durumdan onunla bu sıkıntını paylaştın mı ? Canına kıymak nedir yaa ? O şahısla konuş gebe kalırsan bu duruma birlikte çözüm arayın bu yalnızca seni ilgilendiren bir konu değil.
Bilgisi var oda diyor ki kendimden eminim ben bişey yoktu bende ben sildim zaten. Kurumustu korkma bişey olmaz diyor bugün test yaptım negatif çıktı ben kendim salakligim yapmicaktim aptal gibi ya
 
B

bunasihayat

Forum Okuru
merhaba, sevgilimin cinsel organı kısa süreli olarak benim üzerimde iç çamaşırı varken vajinaya temas etti. bir sürtünme vs. durumu olmadı. kesinlikle boşalmamıştı da ancak ondaki zevk suyu doğal olarak çamaşırıma değdi. vajina girişi değil de biraz daha üst kısmında ıslaklık vardı. böyle bir durumda hamile kalma ihtimali var mıdır? regl olmama beş gün var.
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
merhaba, sevgilimin cinsel organı kısa süreli olarak benim üzerimde iç çamaşırı varken vajinaya temas etti. bir sürtünme vs. durumu olmadı. kesinlikle boşalmamıştı da ancak ondaki zevk suyu doğal olarak çamaşırıma değdi. ****** girişi değil de biraz daha üst kısmında ıslaklık vardı. böyle bir durumda hamile kalma ihtimali var mıdır? regl olmama beş gün var.

Verdiğiniz bilgilere göre gebe olma ihtimaliniz yok.. Regl döneminizde gecikme olursa gebelik kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın.
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hamile değilsin ama hamile isen test yapsan belli olur tabiki değişik konuları açma lütfen bu konu üzerinden sor ne soruyor isen ben hamile olduğunu asla düşünmüyorum test al yap göreceksin hamile kesinlikle değilsin
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bugün sabah kalkıp aç karnima gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı 10 dk bekledim sonuç değişmedi adetimden 5 gün geçti test geçerli sayılır mı peki
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir. Bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün. Gebelik testi sonucuna görede hamile değilsiniz.
 

Lina56

Üye
Üye
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir. Bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün. Gebelik testi sonucuna görede hamile değilsiniz.
Bişey Sora bilirmiyim bugün kadın doğuma muane olmaya giitim iki tüp kan aldılar bişey yok dedi bir ilaç yazdı bunu kullan adet olursun dedi gebe olsam söylerdi dimi gebesin ondan adet olmuyorsun diye bende bişey soramadım korkumda gebe mıyım diye
 
Üst