Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
L

Lina56

Üye
Üye
Cahill' Alıntı:
Aynı olayı şuamda bizde yaşıyoruz nabıcaz 3 defa ilişkiye girdik ama hiç birince boşalmadım zevk suyuşa hamile kalırmı adeti 5 gün geçikti
Adetin gecikmiş test yap belli olur

L

lrznşrzn

Forum Okuru
12 mayısta ilşkim oldu 11 haziranda kanamam oldu test yaptım 4 tane negatif kesin hamilelik yoktur değilmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişki sonrası beklenen zamanda regliniz gerçekleşmiş , akabinde test yapılmış sonuç negatif bu durumda gebelik söz konusu değildir.

L

Lina56

Üye
Üye
Ben 16
Uzman SühaN' Alıntı:
Şüpheli birliktelik sonrası beklenen zamanda regliniz gerçekleşmiş , akabinde test yapılmış sonuç negatif bu durumda gebelik söz konusu değildir.
Ben 16 regli olmam gerekti ve olmadım bugün aç karnima sabah test yaptım negatif çıktı bazı yerlerde belli olması için adet beş veya fazla gecikme yapması yazıyor idrar testinde belli olsun diye böyle bişey varmı ben napicam bilmiyorum artık

L

Lina56

Üye
Üye
Supbeli durumlarda regli kaç gün gecikme yapicakki kesin emin olmak için

L

Lina56

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Şüpheli birliktelik sonrası beklenen zamanda regliniz gerçekleşmiş , akabinde test yapılmış sonuç negatif bu durumda gebelik söz konusu değildir.
Bende regli olmadim test yaptım.negatif çıktı erken yaptığından böyle cikmasin test sonucu kb ben gerçekten artık kendimi öldürmeye kadar geldim bu durumdan dolayı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Gebelik testi adete bir kaç gün kala yada adet gecikmesinde sonuç verir. Test sonucunuz negatif çıkmış 2 gün sonra testi tekrar uygularsınız . Kendinizi niye öldürüyorsunuz ? Herşeyin bir çözümü vardır.

L

Lina56

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Gebelik testi adete bir kaç gün kala yada adet gecikmesinde sonuç verir. Test sonucunuz negatif çıkmış 2 gün sonra testi tekrar uygularsınız . Kendinizi niye öldürüyorsunuz ? Herşeyin bir çözümü vardır.
Ben artık bişey dusunucek halim de kalmadi hamile olursam napicam bilmiyorum

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Lina56' Alıntı:
Böyle durumlarda hep olan kadınlara oluyor... Seninkinin haberi var mı bu durumdan onunla bu sıkıntını paylaştın mı ? Canına kıymak nedir yaa ? O şahısla konuş gebe kalırsan bu duruma birlikte çözüm arayın bu yalnızca seni ilgilendiren bir konu değil.

L

Lina56

Üye
Üye
Sevimli cadı' Alıntı:
Böyle durumlarda hep olan kadınlara oluyor... Seninkinin haberi var mı bu durumdan onunla bu sıkıntını paylaştın mı ? Canına kıymak nedir yaa ? O şahısla konuş gebe kalırsan bu duruma birlikte çözüm arayın bu yalnızca seni ilgilendiren bir konu değil.
Bilgisi var oda diyor ki kendimden eminim ben bişey yoktu bende ben sildim zaten. Kurumustu korkma bişey olmaz diyor bugün test yaptım negatif çıktı ben kendim salakligim yapmicaktim aptal gibi ya

B

bunasihayat

Forum Okuru
merhaba, sevgilimin cinsel organı kısa süreli olarak benim üzerimde iç çamaşırı varken vajinaya temas etti. bir sürtünme vs. durumu olmadı. kesinlikle boşalmamıştı da ancak ondaki zevk suyu doğal olarak çamaşırıma değdi. vajina girişi değil de biraz daha üst kısmında ıslaklık vardı. böyle bir durumda hamile kalma ihtimali var mıdır? regl olmama beş gün var.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
bunasihayat' Alıntı:
merhaba, sevgilimin cinsel organı kısa süreli olarak benim üzerimde iç çamaşırı varken vajinaya temas etti. bir sürtünme vs. durumu olmadı. kesinlikle boşalmamıştı da ancak ondaki zevk suyu doğal olarak çamaşırıma değdi. ****** girişi değil de biraz daha üst kısmında ıslaklık vardı. böyle bir durumda hamile kalma ihtimali var mıdır? regl olmama beş gün var.

Verdiğiniz bilgilere göre gebe olma ihtimaliniz yok.. Regl döneminizde gecikme olursa gebelik kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın.

L

Lina56

Üye
Üye
Lina56' Alıntı:
Bu internet te yazan larin hepsi doğrumu ya ben iyice korkuyorum adetim beş gün gecikti test yapsam belli olurmu gebelik

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hamile değilsin ama hamile isen test yapsan belli olur tabiki değişik konuları açma lütfen bu konu üzerinden sor ne soruyor isen ben hamile olduğunu asla düşünmüyorum test al yap göreceksin hamile kesinlikle değilsin

L

Lina56

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Hamile değilsin ama hamile isen test yapsan belli olur tabiki değişik konuları açma lütfen bu konu üzerinden sor ne soruyor isen ben hamile olduğunu asla düşünmüyorum test al yap göreceksin hamile kesinlikle değilsin
Kim için söylüyorsunuz bunu ben icinmi anlamadim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Evet lina tabiki senin için sazen özel mesajda atmışsınız orada da dedim size hamile olamayacağınızı.

L

Lina56

Üye
Üye
Bugün sabah kalkıp aç karnima gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı 10 dk bekledim sonuç değişmedi adetimden 5 gün geçti test geçerli sayılır mı peki

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Lina56' Alıntı:
Bugün sabah kalkıp aç karnima gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı 10 dk bekledim sonuç değişmedi adetimden 5 gün geçti test geçerli sayılır mı peki
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir. Bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün. Gebelik testi sonucuna görede hamile değilsiniz.

L

Lina56

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir. Bir çok durum adet gecikmesine neden olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün. Gebelik testi sonucuna görede hamile değilsiniz.
Bişey Sora bilirmiyim bugün kadın doğuma muane olmaya giitim iki tüp kan aldılar bişey yok dedi bir ilaç yazdı bunu kullan adet olursun dedi gebe olsam söylerdi dimi gebesin ondan adet olmuyorsun diye bende bişey soramadım korkumda gebe mıyım diye