Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Lina56' Alıntı:
Bişey Sora bilirmiyim bugün kadın doğuma muane olmaya giitim iki tüp kan aldılar bişey yok dedi bir ilaç yazdı bunu kullan adet olursun dedi gebe olsam söylerdi dimi gebesin ondan adet olmuyorsun diye bende bişey soramadım korkumda gebe mıyım diye
Lütfen sorunuzu bir yerden sorun aynı soruyu başka bölümlerde tekrarlamayın.. Gebelik söz konusu olsa elbetteki hekim bunu söylerdi niye saklasınki.. ?

L

Lina56

Üye
Üye
Ben sormadım gebe mıyım değilmiyim diye bişey yok ilacı kullan adet olucaksin dedi

L

Lina56

Üye
Üye
Ben sormadım bişey yok dedi bir ilaç yazdı duphaston diye gebelik olsa söylerdi dimi

L

Lina56

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Evet lina tabiki senin için sazen özel mesajda atmışsınız orada da dedim size hamile olamayacağınızı.
Bişey Sora bilirmiyim muane olmaya gttk kadin doğuma bişey olmadığını söyledi bir ilaç yazdı duphaston diye gebelik olsa söylerdi dimi iki tup kan alındı

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici

L

Lina56

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Kullanmaya başladım ilacı kaç gün sonra adet olurum acaba bilginiz varmı iki gün oldu kullanmaya baslayali

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Lina56' Alıntı:
Kullanmaya başladım ilacı kaç gün sonra adet olurum acaba bilginiz varmı iki gün oldu kullanmaya baslayali

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tabi canım gebe olsaydınız söylerdi size hiç tahlil yaptırmadınız mı ? Ya da kendiniz test yaptınız mı gebelik var mı yok mu diye ?

L

Lina56

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Kusura bakmayın nolur sizide rahatsız ediyorum

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Estağfurullah amacımız size yardımcı olarak doğru bilgileri sunmak sıkıntı yapmayın lütfen.

L

Lina56

Üye
Üye
Kan alındı baktı biseyin yok dedi bende gebelik varmı yokmu die sormadim

L

Lina56

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Tabi canım gebe olsaydınız söylerdi size hiç tahlil yaptırmadınız mı ? Ya da kendiniz test yaptınız mı gebelik var mı yok mu diye ?
Kan alındı iki tup bişey yok dedi bende yaptım yarın yine yapicam test bişey yok bu ilacı kullan adet olursun dedi de korkuyorum bn

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Korkacak bir şey yok belkeyeceksin en iyisin doktor bilir buradan verdiğiniz bilgilere bakarak bir şey diyemeyiz malesef :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu arada lütfen gereksiz yere mesaj atmayın olur mu ? sorunuz var ise sorun sevgiler.

L

Lina56

Üye
Üye
HemşireniZ' Alıntı:
Kullandığınız ilaç hormon bazlı ve rastgele kullanılmaması gereken bir ilaç . Kanamanızın nedeni ilaç kaynaklı olabilir. Belirttiğim gibi çok takıntı haline getiriyorsanız test yapabilirsiniz.
Size bişey Sora bilormiyi