Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Çok teşekkür ederim hemşire hanım.ilişkim adetimden önce gerçekleşti..peki gebelik olsaydı adet sancısı çekmezdim değil mi 6 gün sürdü.ilk iki gün çok sancılı geçti. Benim takıldığım miktarı diğer aylara göre azdı ve kırmızı-kahverengi bi kanamaydı.zaten sınav haftasıydı çok stres sinir yaptım..işte doktora göründüm ultrasonla baktı gebelik şüpheniz varmı dedi bende yok dedim.sonra ilaç verdi bu ilaçtan tek bi tane kullandım işte bi hafta sonra 6 gün süren bi kanama başladı ama o ağrısızdı hafif bi kasık ağrısı tek vardı.eğer gebelik söz konusu olmuş olsa böyle durumla karşılaşmak mümkün müdür?

Rica ederim . Ben gebe olmadığınızı kanamanızın ilaç kaynaklı olduğunu belirttim. Dediğim gibi bu kadar takıntı haline getirdiyseniz test yapın içiniz rahat etsin.

Zevk suyuyla hamile kalmak mümkün.Bende zevk suyuyla hamile kaldım. Eşim geri çekme yöntemiyle korunuyordu olacağı varsa oluyor. Bu yüzden hamilelik düşünmeyenler etkili bir doğum kontrol yöntemi uygulamalı.

eşimle dün gece ilişkiye girdik geri çekmeli zevk suyu vajinama geldi hamile kalırmıyım???

Zevk sıvısının hamile kalmada etkili olacağı bilinmelidir. Bu sıvının ilişki öncesinde gelmesi, içinde olabilecek az sayıdaki spermin kadının hamile kalmasına neden olabilir. Bunun önlenmesi için çiftlerin ilişki esnasında korunması gerekir. Zevk suyu denilen sıvı erkeklerde ejekülasyon olmadan önce salgılanan içinde sperm olmayan ya da oldukça az miktarda sperm bulunan prostat salgısıdır. Bu salgının pH değeri 7,5 değerindedir. Normalde prostat salgısı meni için önemli bir etkendir.İlişkide boşalmadan önce erkeğin organından gelen prostat salgısı halk arasındaki adıyla zevk suyu içinde az miktarda olsa sperm bulunduracağı için, kadının hamile kalma olasılığı düşük oranda da olsa vardır.Beklenen mensinizde gecikme söz konusu olursa tedbiren test yapın..

Erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik çıplakta değildik fakat baksırının üzerinden önüne dokundum o da zevk suyunun geldiğini söyledi bende ıslaklığı hissettim bundan 5-10 dakika sonra ben tuvalete gittim adetimin 2. Günüydü pedimi değiştirdim pedimi değiştirdiğim sırada pedden vajinaya zevk suyundan sperm gelmiş olabilir mi? Hamile olma ihtimalim var mı?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik çıplakta değildik fakat baksırının üzerinden önüne dokundum o da zevk suyunun geldiğini söyledi bende ıslaklığı hissettim bundan 5-10 dakika sonra ben tuvalete gittim adetimin 2. Günüydü pedimi değiştirdim pedimi değiştirdiğim sırada pedden vajinaya zevk suyundan sperm gelmiş olabilir mi? Hamile olma ihtimalim var mı?
Yuhhhhh yav bu kadar cehalet olmaz u

Selam sana kutsal bakire Adfgjdjfhj
İlişkiye girmediniz, Çıplakta değildiniz ELEKTRİKLERDE YOKTU muhtemelen :D Pediniz vardı . Eee bacım sen kutsal bakire falanmısın ? Zevk suyunu biliyonn amma bu şekil de hamile kalınmadığını bilmiyon öylemi :D ( O spermler petten kendini vajinaya ışınlamazsa hamile kalman korkma :D

Net cevap vereyim : Adfgjdjfhj Cevabın kaynağı bkz siz :D Dalga geçmişin , dalga geçtim ,yakın da dalga geçecekler :789:

Merhaba, zevk suyuyla gebe kalma oranı düşük olsa da imkansız değil. Bu yüzden istenmeyen gebelik için birliktelik esnasın da korunmanızı öneriyorum.. Ayrıca sorunuza dair ayrıntılı bilgileri ilk sayfada görebilirsiniz..

Geri